Don Papa Baroko Harvest 40% 0,70 L

Don Papa Baroko Harvest 40% 0,70 L

na sklade Za nákup získate 46 bodov
40%
Obsah alkoholu
0.7 l
Objem fľaše
46,90€ cena bez DPH 39,08€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: dnes 
  • Doručenie kuriér: zajtra 
  • Doručenie BA EXPRES: dnes 
Popis produktu

Don Papa Baroko Harvest 40% 0,70 L

Limitovaná edícia Don Papa Harvest je inšpirovaná festivalom Pahiyas, ktorý sa na Filipínach koná každý rok v období zberu. Žatvy tvoria ústredný motív tuby, spolu s motívmi hojnosti a udržateľnosti. Ide o úchvatný vizuálny pohľad, ktorý zachytáva magické scény bujnej flóry a fauny ostrova Sugarlandia za súmraku, v pozadí s impozantnou horou Mount Kanlaon, ktorá dosahuje výšku 2.435 metrov nad morom.

Festival Pahiyas sa koná každý rok v máji, kedy premení obyčajné mestečká oblasti Quezon na nádherné miesta oplývajúce hojnosťou. Pôvodne išlo o pohanský sviatok oslavujúci žatvu, dnes sa oslavuje na počesť San Isidra Labradora, svätého patróna farmárov a poľnohospodárov. Festival je hlboko zakorenený v tradičných oslavách vďakyvzdania, do ktorých sa obyvatelia zapájajú na počesť úspešných žatvy. Fasády domov v tomto období pokryjú farebné dekorácie vyrobené z ryžového papiera v tvare listov, známe ako "kiping", spolu s ovocím a kvetmi.

V limitovanej tube sa ukrýva Don Papa Baroko. Baroko v starej filipínskej tagalčine znamená nadšenie a chuť k životu. A je to jedna z vlastností, ktorú zhmotňuje aj rovnomenná edícia značky Don Papa.

Don Papa Baroko sa vyrába z melasy na filipínskom ostrove Negros, kde sa pestuje jedna z najsladších cukrových trstín na svete. Na úpätí pohoria Mount Kanlaon potom zreje tri až päť rokov v sudoch po bourbone. Vo výslednom blende sa prejavuje originálny charakter značky Don Papa, ktorý je výrazný, bohatý a plný života.

Informácie o produkte
Značka Don Papa
EAN 4809015157909
Objem 0.7 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 40%
Balenie Tuba
Krajina Filipíny
Minimálny odber 1 ks