Diplomatico Reserva Exclusiva 12YO 40% 0,70 L

Diplomatico Reserva Exclusiva 12YO 40% 0,70 L

Akcia na sklade
40%
Obsah alkoholu
0.7 l
Objem fľaše
32,90€ cena bez DPH 27,42€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: dnes 
  • Doručenie kuriér: zajtra 
  • Doručenie BA EXPRES: dnes 
Popis produktu

Diplomatico Reserva Exclusiva 12YO 40% 0,70 L

Azda najznámejší výber rezerv rumov, pochádzajúci z Venezuely, je Diplomático Reserva Exclusiva. Či ste skutočný odborník, alebo s vychutnávaním rumov len začínate, značku Diplomático vám zvlášť predstavovať určite netreba. Dubové sudy uložené na úpätí Ánd dlhých 12 rokov ukrývajú rum s nezameniteľným charakterom, s jemnou, priam neodolateľnou arómou . Má na konte viac ako dvadsať medzinárodných medailí.

Usmievavý Venezuelčan a najlepší Master Blender rokov 2011 a 2013, Tito Cordero, ktorý riadi výrobu rumov liehovaru Destilerias Unidas, medzi ktorého vlajkové lode patria známe rumy Diplomático, odporúča 12-ročnú rezervu párovať  s kvalitnou horkou čokoládou. My sa k tejto ďalšej úrovni vychutnávania pridávame.  Až do roku 2006 bolo Diplomático predávané výhradne len vo Venezuele. Okamžite po spustení exportu začal tento tmavo-medený poklad zbierať úspechy a našiel si priaznivcov na celom svete. Približne 60% výroby ide práve na export.

V Nemecku alebo Poľsku by ste možno mali problém nájsť obľúbené Diplomático. Niekto šikovný totiž stihol v týchto krajinách zaregistrovať značku Diplomático ešte pred jeho príchodom na tento trh a tak boli nútení nájsť alternatívnu značku, ktorou by mohli označovať rumy Diplomático. Nemuseli ísť ďaleko. Stačilo zájsť na kopec nad liehovarom v mestečku La Mie, ktorý domáci nazývajú Botuca a tak si môžete v niektorých krajinách vychutnávať namiesto Diplomático, Botucal.

Existujú len dva typy ľudí - jedni rum Diplomático milujú a tí druhí ho ešte neochutnali.

 

Informácie o produkte
Značka Diplomatico
EAN 7594003620059
Objem 0.7 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 40%
Vek 12r.
Krajina Venezuela
Minimálny odber 1 ks