Obchod s nápojmi
Osobný odber v Bratislave
už do 1 hodiny
Doprava nad 100 eur
ZDARMA
Nákupný košík:
Doprava:
0,00 €
0,00 €

Otázky k nákupu

Osobný odber

Objednávky prijaté do 16.00 je možné vyzdvihnúť ešte v ten istý deň počas pracovnej doby výdajného miesta. Pre tovar ktorý je skladom je čas prípravy do 1 hodiny od objednania. Tento čas je pre nás záväzný a môžete sa na nás spoľahnúť. O prichystaní tovaru k osobnému odberu Vás budeme informovať SMS správou a emailom. Otváraciu dobu výdajného miesta nájdete v kontaktoch.

Dovoz tovaru Bratislava

Objednávky prijaté do 14.00 doručuje ešte v deň objednania najneskôr však do 18.00hod. Objednávky prijaté po 14.00 doručujeme nasledujúci pracovný deň v doobedňajších hodinách.

Dovoz tovaru Bratislava EXPRES

BA EXPRES 90 – príplatková služba ( +2,50€ s DPH ) vám zaručí, že vaša objednávka bude v Bratislave doručená expresne do 90 minút od objednania. Službu je možné využiť na objednávky zaslané od 8.00 do 15.00hod. pondelok až piatok počas pracovných dní. Najlešia voľba pre tých ktorí si cenia svoj čas viac ako jeho trávenie v dopravnej špičke alebo návštevou kamenných obchodov.

Dovoz tovaru Slovensko

Objednávky s cieľovou adresou mimo Bratislavy, prijaté do 14.00hod, expedujeme v deň objednania s doručením na nasledujúci pracovný deň. Objednávky s cieľovou adresou mimo Bratislavy prijaté po 14.00 expedujeme nasledujúci pracovný deň s doručením počas ďalšieho pracovného dňa. Budeme Vás informovať SMS správou a emailom o postupe prípravy, pripravenosti a o prevzatí spracovanej objednávky prepravnou spoločnosťou. Tovar doručujeme iba počas pracovných dní.

© 2019 MABO. Všetky práva vyhradené.