Pyrat X.O. 40% 0,70 L

Pyrat X.O. 40% 0,70 L

Akcia na sklade
40%
Obsah alkoholu
0.7 l
Objem fľaše
6 ks
Počet fliaš v kartóne
25,99€ cena bez DPH 21,66€
Tento tovar si práve prezerá 3 zákazníkov
Popis produktu

Pyrat X.O. 40% 0,70 L

Pyrat XO Reserve predstavuje blend vysoko aromatických karibských rumov starších ako 15 rokov. Niektoré dokonca pochádzajú z pôvodných 300 ročných sudov. Ide o pozdrav z ostrova Anquilla. Kvôli nedostatku zrážok a piesočnatej pôde tu ale cukrová trstina nikdy nebola braná ako významná plodina. Problémy s navigáciou a odľahlosťou miesta zapríčinili, že tu vládli pašeráci. Možno pre to tam nieje žiadna pálenica a rum sa tu len mieša a fľaškuje.

Je charakteristký krásnou jantárovou farbou, drevitou arómou s vôňou pomarančou. V chuti môžete cítiť vanilku, marcipán, vyzreté ovocie, najmä pomaranče a na záver štipku korenia.
Vďaka dizajnu mohutnej fľaše je neprehliadnuteľný. Každá fľaša je navyše manuálne číslovaná.  Na mosadznom štítku je Hoti, patrón svätých a ochranca šťasteny a barmanov. Práve príbeh Hotiho je úzko spájaný s históriou rumu. Najkvalitnejšie rumy pochádzajú z Karibiku. Malo ľudí ale vie, že prvá cukrová trstina bola vypestovaná v Indonézii a odtiaľ sa vďaka čínskym obchodníkom dostala do Číny a Indie. História rumu je teda skôr históriou cukru v Ázii. Hoti je teda aj symbolom histórie a pôvodu spiritov z cukrovej trstiny.

Vychutnajte si tento výnimočný produkt a možno pocítite aj vy šťastie, podobne ako mystický Hoti, večne usmiaty vo veľkom kimone.

 

Informácie o produkte
Značka Pyrat
EAN 721733100088
Objem 0.7 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 40%
Krajina Anguilla
Počet kusov v kartóne 6 ks
Minimálny odber 1 ks