Abuelo 12 Aňos 40% 0,70 L

Abuelo 12 Aňos 40% 0,70 L

40%
Obsah alkoholu
0.7 l
Objem fľaše
Ľutujeme ale tento tovar už nie je zaradený v našej ponuke.
Popis produktu

Abuelo 12 Aňos 40% 0,70 L

Temne hnedý melasový rum z tradičnej rodinnej destilérky v Paname je jedným z najobľúbenejších kúskov tamojšej produkcie a drží hneď niekoľko prvých miest zo svetových súťaží.

Voňavý, perfektne vyvážený, s príjemne sladkým chuťovým profilom a mierne dymovým nádychom.

Pokiaľ patríte k milovníkom sladších rumov, dvanásťročný Ron Abuelo je skvelá voľba s parádnym pomerom cena: výkon. Ron Abuelo 12 je vlajkovou loďou Varela Hermanos. Tropická klíma, extra šetrná destilácia z vlastnej cukrovej trstiny a starostlivý výber sudov. To sú ingrediencie, z ktorých sa zrodil tento skvelý zrelý rum. Celých 12 rokov odpočíval v sudoch z amerického bieleho duba, kde mu predtým zahrievala miestečko výborná whisky a výsledok je temný, elegantný a mierne dymový. Vôňa je ovocno-korenená s miernym dymovým nádychom. Predstavte si mango, banány, vanilku, kokos a čerstvo otvorenú krabičku kvalitných cigár.

Na poschodí je zamatovo hebký, vďaka vyššiemu obsahu cukru príjemne sladký, s tónmi banánov, medu a vanilky a štipky škorice. Dvanásťročný Ron Abuelo je ideálny kúsok na dlhšie popíjanie s priateľmi. Najviac mu to pristane len tak, alebo na ľade, ale experimentom sa medze nekladú. Nikto sa nebude hnevať, keď ho skúsite ľahko dekadentne doplniť colou.

Informácie o produkte
Značka Abuelo
EAN 088291120362
Objem 0.7 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 40%
Krajina Panama
Minimálny odber 1 ks