Don Papa Sherry Casks 45% 0,70 L

Don Papa Sherry Casks 45% 0,70 L

na sklade Za nákup získate 249 bodov
45%
Obsah alkoholu
0.7 l
Objem fľaše
250,00€ cena bez DPH 208,33€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: dnes 
  • Doručenie kuriér: zajtra 
  • Doručenie BA EXPRES: dnes 
Popis produktu

Don Papa Sherry Casks 45% 0,70 L

Delikátne jemný, sladký s lahodnou chuťou a dlhým zakončením. To je nový Don Papa Sherry Casks v limitovanej edícii, ktorý dozrieva v sudoch po sladkom sherry. Na Slovensko dorazil v prísne limitovanej edícii. Preto je tento rum ideálnym a vzácnym darčekom, ktorý ocenia najmä zberatelia.

Don Papa Sherry Casks je trochu inak sladký ako klasický Don Papa. Je to zapríčinené tým, že rum umiestnili do sudov, v ktorých predtým dozrievalo španielske Sherry. Pre komplexnosť výslednej chuti sa masterblenderi rozhodli použiť nie jeden, ale rovno štyri rôzne druhy Sherry sudov. Vďaka tejto pestrosti tvorcovia dokázali nablendovať skutočne vyváženú a plnú chuť, ktorá poteší iným, tzv. „suchým“ typom sladkosti, charakteristickým pre Sherry Pedro Ximenez a pod.

Má mierne vyššiu hodnotu alkoholu, 45%, no aj napriek tomu pôsobí v ústach jemne, pretože práve vďaka chuťovo a aromaticky bohatej receptúre sa tvrdosť alkoholu stráca a ustupuje ovocným, až citrusovým tónom. Pomarančová kôra, vanilka a karamel sú asi najvýraznejšie v tejto novej receptúre, no rozoznať v nej môžete aj mnohé iné tóny, napríklad hrozienka a škoricu.

Informácie o produkte
Značka Don Papa
EAN 4809015157152
Objem 0.7 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 45%
Balenie Tuba
Krajina Filipíny
Minimálny odber 1 ks