Lunazul Tequila Reposado 40% 0,70 L

Lunazul Tequila Reposado 40% 0,70 L

na sklade Za nákup získate 28 bodov
40%
Obsah alkoholu
0.7 l
Objem fľaše
28,93€ cena bez DPH 24,11€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: dnes 
  • Doručenie kuriér: zajtra 
  • Doručenie BA EXPRES: dnes 
Popis produktu

Lunazul Tequila Reposado 40% 0,70 L

Lunazul založil v roku 2004 Francisco Beckmann zo siedmej generácie potomkov Jose Antonia de Cuerva. Vyrábaná v malých dávkach (small batch) ponúka tequila 100% z agáve vynikajúcu kvalitu, jemnosť a bohatú chuť, zdokonaľovanú naprieč generáciami.

Pozemok Tierra de Agaves, kde sa vyrába Lunazul, sa nachádza medzi úpätím sopky Tequila a hlbokým údolím rieky Rio Grande v Jaliscu a je najväčším poľom s agávou. Za dokonale vypestovanou agávou stojí José Fernandez, ktorý dozerá na viac ako 4 milióny rastlín agávy. Majster pestovateľ José Fernandez vie z vlastných skúseností odhadnúť, ktoré rastliny sú vhodné na to, aby z nich vznikla skvelá tequila. Vyrastal na poliach dediny v okolí Tequily, vďaka čomu je José v tomto odvetví ako doma. Jeho otec, agávová legenda Don José, mu odovzdával svoje znalosti a inštinkty počas toho, ako José rástol z mladého jimadora (zberača) na majstra. Ku kvalitnej agáve patrí ešte dokonalý proces výroby a zrenia. Za tým stojí Master Disttiler Francisco Quijano, ktorý bol v rokoch 2005-2007 predsedom Národnej komory výrobcov tequily a viedol úsilie o zaradenie polí modrej agávy v Jaliscu na zoznam svetového dedičstva UNESCO.

Delikátna a ovocná vôňa Lunazul Reposado ponúka náznaky pečeného alebo grilovaného ananásu, ale najlepšie ju možno prirovnať k čistému pečenému agáve. V chuti je sýto karamelová s vrstvami polosladkej vanilky, ovocia a korenia. Neskôr prechádza do dubových a vanilkových tónov.

Informácie o produkte
Značka Lunazul
EAN 096749001156
Objem 0.7 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 40%
Krajina Mexiko
Minimálny odber 1 ks