Jack Daniel's Sinatra Select 45% 1,00 L

Jack Daniel's Sinatra Select 45% 1,00 L

na sklade Za nákup získate 156 bodov
45%
Obsah alkoholu
1 l
Objem fľaše
156,90€ cena bez DPH 130,75€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: zajtra 
  • Doručenie kuriér: 25.04.2024 
  • Doručenie BA EXPRES: zajtra 
Popis produktu

Jack Daniel's Sinatra Select 45% 1,00 L

Frank Sinatra bol najväčším fanúšikom Jacka. Aj preto sa značka Jack Daniels rozhodla vzdať hold jednej z najväčších speváckych hviezd. V roku 1955 ešte whiskey Jack Daniels neznamenala toľko čo dnes, nebola najpredávanejšia whiskey na svete, nenašli ste ju v každom bare. V tom čase bola destilérka stále malou regionálnou značkou. Frank Sinatra ale pomohol dostať túto whiskey do povedomia. Pil ju čistú s tromi kockami ľadu a zapíjal ju vodou.

Nikdy nesmela chýbať u ňho v šatni a pamätná je aj jeho veta: Dámy a páni, toto je Jack Daniels a je to nápoj bohov. Možme ho tak kľudne označiť za prvého veľvyslanca whiskey Jack Daniels.

Robustný charakter a príjemný dymový nádych získava tato edícia vďaka špeciálnym sudom, v ktorých sa vyrába. Tieto sudy majú hlboké drážky na vnútornej strane a teda whiskey vystavujú ďalším vrstvám dubového dreva. Preto aj tá bohatá jantárová farba. Balenie je tiež exkluzívne, v luxusnej kazete. Je riedený na 45%, presne tak, ako to mal Sinatra rád a rovnako ako Frank sám, aj táto edícia je jediná svojho druhu. Zaujímavosťou je, že Frank Sinatra bol pochovaný spoločne s fľašou svojej obľúbenej whiskey. Na zdravie Ol´Blue Eyes!

 

Informácie o produkte
Značka Jack Daniel´s
EAN 5099873055533
Objem 1 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 45%
Balenie Kartónik
Krajina Spojené štáty
Minimálny odber 1 ks