Belvedere vodka 40% 0,70 L

Belvedere vodka 40% 0,70 L

nie je skladom Strážiť dostupnosť Za nákup získate 33 bodov
40%
Obsah alkoholu
0.7 l
Objem fľaše
33,10€ cena bez DPH 27,58€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: nie je skladom
  • Doručenie kuriér: nie je skladom
  • Doručenie BA EXPRES: nie je skladom
Tovar je aktuálne vypredaný.
Poslať upozornenie, keď bude výrobok opäť na sklade.
Popis produktu

Belvedere vodka 40% 0,70 L

Dnes sa značky, v snahe byť najlepší, predbiehajú v pomenovaniach kvality. Môžeme hovoriť skôr o marketingových nástrojoch, keďže neexistuje daný štandard. Belvedere Vodka je však iná. Od iných vodiek, ktoré sa radia medzi ultra-prémiové, Belvedere Vodka sa už roky drží na špici, získava ceny a spája inovácie s tradíciami. Nebojí sa zasiahnuť spektrum vodiek od čistej, cez ochutené, až po experimentálne.  Ultra-prémiová je hlavne vďaka svojmu dôrazu na čistotu surovín, z ktorých sa vyrába a na filtračný proces.

Nemusíme sa báť označiť vodku Belvedere, ako to najlepšie z tradície poľskej vodky. Zrodená je zo 100% Dankowskeho zlatej raže, prechádza tridsiatimi troma kontrolami kvality a štyrmi destiláciami, teda počtom ideálnym pre zachovanie čistoty a charakteru. Na samotnú destiláciu dohliada Zbigniew Mońka, odborník s takmer štyridsaťročnou skúsenosťou. Nebude nič neobvyklé, ak uvidíte Billa Clintona, Stinga, či Harrisona Forda s pohárikom tejto vodky. Sú totíž jej veľkými vyznávačmi.


Vodka Belvedere dostala svoj názov podľa paláca vo Varšave, ktorý zdobí každú fľašu ako pripomenutie dedičstva. Teraz máte exkluzívnu možnosť toto krásne balenie zdokonaliť vlastným vygravírovaným textom na fľaši s objemom 1,75 L.

 

Informácie o produkte
Značka Belvedere
EAN 5901041003003
Objem 0.7 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 40%
Krajina Poľsko
Minimálny odber 1 ks