Finlandia vodka 40% 1,00 L

Finlandia vodka 40% 1,00 L

na sklade Za nákup získate 19 bodov
40%
Obsah alkoholu
1 l
Objem fľaše
19,03€ cena bez DPH 15,86€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: zajtra 
  • Doručenie kuriér: 21.05.2024 
  • Doručenie BA EXPRES: zajtra 
Popis produktu

Finlandia vodka 40% 1,00 L

Vodku možno vyrábať z množstva zložiek. Základnou surovinou vodky Finlandia je šesťradový jačmeň, najcennejšie liehovarnícke obilie. Spoločne s krajinou pôvodu, Fínskom, sa Finlandia vodka vyznačuje nenapodobiteľnou čistotou a šarmom.  Je krištáľovo čistá a nie náhodou patrí medzi najkvalitnejšie vodky sveta.

Čistota surovín je pre vodku Finlandia najdôležitejšia. Okrem už spomenutého šesťjadrového jačmeňa je ďalšou vzácnou surovinou čistá ľadovcová voda z jedného z najčistejších prírodných vodných zdrojov, z prameňa Rajamäki, ktorá sa čerpá z 300 metrov hlbokých studní.

Veľmi podstatnou súčasťou príbehu Finlandia vodky je Midnight sun – Polnočné slnko. Je až tak podstatnou súčasťou, že je vyobrazené na každej fľaši tejto z ľadu zrodenej vodky. Polnočné slnko je označenie pre 72 nikdy nekončiacich dní – v severných častiach Fínska totiž slnko svieti bez prerušenia od 17.mája do 28.júla. Tieto biele noci umožňujú , aby sa šesťjadrovému jačmeňu dobre darilo aj ďaleko na severe. Počas týchto nikdy nekončiacich dní stráca význam akékoľvek plánovanie a jediné stretnutia, ktoré si treba vychutnáť sú tie, ktoré trávime s priateľmi pri Finlandia vodke.

Ambasádorom Finlandie je Markku Raittinen. Markku pôsobí v spoločnosti Finlandia už viac ako 20 rokov, začínal ako predajca a postupne sa vypracoval na tzv. Master Tastera. Jeho prácou je dohliadať na to, aby najjemnejšia vodka na svete mala požadovanú úroveň kvality.  Nám neostáva nič iné, len súhlasiť s jeho výrokom: ,,Keď je na stole Finlandia, nie sú tam žiadni cudzinci, iba samí priatelia.

Začiatkom  80. rokov prišla Finlandia ako prvá s konceptom Fusion – ochutených vodiek. V súčasnosti v našom eshope okrem čistej Finlandia vodky nájdete aj príchute Cranberry, Lime, Mango, Grapefruit, Tangerine, Blackcurrant a Coconut. Či už čistá, alebo ochutená Finlandia, všetky sa 100% vyrobili a naplnili vo Fínsku.
Vychutnajte si silu polnočného slnka! Kippis!

 

Informácie o produkte
Značka Finlandia
EAN 6412700021027
Objem 1 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 40%
Krajina Fínsko
Minimálny odber 1 ks