Martini Bianco 15% 0,75 L

Martini Bianco 15% 0,75 L

na sklade Za nákup získate 9 bodov
15%
Obsah alkoholu
0.75 l
Objem fľaše
9,07€ cena bez DPH 7,56€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: dnes 
  • Doručenie kuriér: zajtra 
  • Doručenie BA EXPRES: dnes 
Popis produktu

Martini Bianco 15% 0,75 L

Pretrepať, nemiešať...známa hláška, ktorá preslávila Martini vďaka kultovým románom a filmom o Jamesovi Bondovi. Ten ho pil ako obľúbený kokteil Vodka Martini. Namiešajte si ho doma aj vy, okrem Martini nájdete na našom eshope aj vašu obľúbenú vodku, stačí ozdobiť olivou a vychutnávajte ako agent 007. Prípadne vyskúšajte kombináciu s ginom, ktoré u nás v ponuke nájdete tiež.

Hlavne počas leta určite vyskúšajte Martini Bianco v kombinácií s tonicom v pomere 1:1.
Martini Bianco, inšpirované bielymi kvetmi vanilky, už dnes nieje len bežný aperitív na oslavách, svadbách a promóciach, ale tvorí súčasť nespočetného množstva kokteilov.

Spojenie podnikateľa Alessandra Martini a bylinkára Luigiho Rossi dobylo celý svet. Písal sa rok 1863. V tom istom roku sa narodil aj automobilový konštruktér Henry Ford. História značky Martini je v spojení so svetom motorizmu aj dnes, vďaka partnerstvu tímu Williams-Martini Racing v F1.

Počas dlhých rokov na výslní Martini nepoľavilo v inováciách a stalo sa aj priekopníkom šumivých vín. Nahliadnite tiež do ponuky Martini Spumante a ochutnajte niektorý zo štýlových ľahkých sektov.  

 

 

Informácie o produkte
Značka Martini
EAN 5010677924009
Objem 0.75 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 15%
Krajina Taliansko
Minimálny odber 1 ks