Luc Belaire Gold 12,5% 0,75 L

Luc Belaire Gold 12,5% 0,75 L

na sklade Za nákup získate 24 bodov
13%
Obsah alkoholu
0.75 l
Objem fľaše
24,90€ cena bez DPH 20,75€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: dnes 
  • Doručenie kuriér: zajtra 
  • Doručenie BA EXPRES: dnes 
Popis produktu

Luc Belaire Gold 12,5% 0,75 L

Predstavujeme Belaire Brut Gold, nenáročný elegantný doplnok k najpredávanejšej rade Luc Belaire.

Vyrobené v srdci Burgundska, zo zmesi ručne zberaných bobúľ Chardonnay a Pinot Noir. Belaire Brut Gold ohromujúce zvnútra i zvonku, poskytuje dotyk luxusu pri akejkoľvek príležitosti.

Vína Luc Belaire vyrábajú skúsení vinári piatej a šiestej generácie 120-ročného rodinného vinárstva, ktorého vinárska tradícia ožíva v každej fľaši. Vinárstvo v Montagny-les Beaune sa nachádza v centre jedného z najuznávanejších historických vinárskych regiónov na svete.

Belaire Brut Gold je univerzálne víno, hodí sa takmer k akémukoľvek jedlu, dosahuje perfektnú rovnováhu čerstvého ovocia Chardonnay s náznakom broskyne, hrušky a brioche, na záver prechádza do osviežujúcej, suchej chuti.

Používa sa tu organický trstinový cukor, ktorý dodáva vínu štruktúru a dĺžku, a tým sa obnovuje a vracia štýl, ktorý bol populárny vo Francúzsku počas tzv. „bláznivých rokov“ – francúzska umelecká a kultúrna renesancia 20.rokov 20.storočia.

Vyvážené a elegantné, ako prvé sa uvoľnia arómy kôstkovín a čerstvých hrušiek spolu s brioche. Tropické tóny manga dopĺňajú chuť čerstvého ovocia Chardonnay. Štruktúrované a jemné víno, má ľahkú a suchú dochuť.

Belaire Brut Gold sa spolu s Belaire Rosé a Belaire Luxe radia medzi jedny z najkrajších a jedinečných fliaš vo svete vína. Krištáľovo čistá sklenená fľaša je dokonalou vitrínou pre zlaté cuvée, zatiaľ čo detailne vypracované štítky dokonale dopĺňajú úchvatné balenie, ktoré nabáda k dotyku i chuti.

Informácie o produkte
Značka Luc Belaire
Objem 0.75 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 13%
Krajina Francúzsko
Minimálny odber 1 ks