Hubert Pauline Rosé 12,5% 0,75 L

Hubert Pauline Rosé 12,5% 0,75 L

na ceste Strážiť dostupnosť Za nákup získate 16 bodov
13%
Obsah alkoholu
0.75 l
Objem fľaše
16,01€ cena bez DPH 13,34€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: nie je skladom
  • Doručenie kuriér: nie je skladom
  • Doručenie BA EXPRES: nie je skladom
Tovar je aktuálne vypredaný.
Poslať upozornenie, keď bude výrobok opäť na sklade.
Popis produktu

Hubert Pauline Rosé 12,5% 0,75 L

Elegantný sekt ružovej farby reprezentuje ženskosť a krásu. Základom sektu je očarujúca Frankovka modrá rosé, ktorá vzniká metódou akú používajú vinári v preslávenej oblasti Champagne.

Podľa legendy, bola Paulína mladá, krásna ošetrovateľka, ktorá sa v prešporskej nemocnici zapáčila francúzskemu vojakovi Johannovi Hubertovi. Pre lásku k nej už zo Slovenska nikdy neodišiel, usadil sa a začal vyrábať šumivé vína. Paulína obrátila naruby srdce mladého vojaka a dnes jej za to ďakuje nejeden milovník sektu. Sekt Pauline Hubert Rosé teší milovníkov šumivého vína svojou výnimočnou chuťou a vysokou kvalitou. Vinárstvo Hubert používa tradičnú metódu od roku 1825 a je prvým vinárstvom mimo územia Francúzska, ktorému sa dostalo tejto výsady.

Sekt Pauline Hubert Rosé predstavuje slovenskú originalitu a kvalitu. Jeho základom sú dôkladne ručne vyberané bobule Frankovky modrej z malokarpatských viníc. Nádherne jemná ružová farba, ovocná vôňa a plná chuť pripomínajú večery plné pokoja a lásky. Spojením jemnej príchute malín a biskvitu sa stáva sekt neodolateľným už po prvom pohári.

Informácie o produkte
Značka Hubert
EAN 8586015321658
Objem 0.75 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 13%
Balenie Kartónik
Krajina Slovensko
Minimálny odber 1 ks