Máme štandardne otvorené. Z dôvodu vyššej vzájomnej ochrany pri doručovaní balíkov kuriérom, prípadne osobnom odbere, je možná úhrada len platobnou kartou. Ďakujeme za pochopenie.
Sérum Elixir Rum 35% 0,70 L

Sérum Elixir Rum 35% 0,70 L

na sklade Za nákup získate 18 bodov
35%
Obsah alkoholu
0.7 l
Objem fľaše
6 ks
Počet fliaš v kartóne
18,60€ cena bez DPH 15,50€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: 01.06.2020 
  • Doručenie SLOVENSKO: 02.06.2020 
  • Doručenie BRATISLAVA: 01.06.2020 
Popis produktu

Sérum Elixir Rum 35% 0,70 L

Tento perfektný elixír je starostlivo namiešaný z pravého panamského rumu, ktorý zreje v sudoch tri až osem rokov. Je jemný, hladký a guľatý. Ideálny pre každú príležitosť.

Atraktívna fľaša skrýva nevšedný nápoj jantárovej farby, ktorý nezaprie vôňu po broskyniach, mandliach a škorici. Nielen milovníci maškŕt ocenia jeho zamatovo sladkú chuť pripomínajúcu vanilku a mandľové koláčiky.

Príbeh SéRumu sa odohráva na konci 19-teho storočia, kedy pri budovaní Panamského prieplavu dochádzalo v radoch robotníkov, pochádzajúcich predovšetkým zo strednej Ameriky, Karibiku a Kuby, k obrovským stratám na životoch. Hlavnými dôvodmi bola malária a veľmi ťažké pracovné podmienky, ktoré sprevádzala výrazná podvýživa. Počas stavby sa pracovné tempo zvyšovalo, zatiaľ čo peňazí, rovnako ako času na jedlo ubúdalo.

Vtedy prišli kubánske ženy s nápadom pridávať do starého panamského rumu nakladané sušené ovocie a koreniny, a svojim mužom tak pripravovať energeticky výdatný nápoj, ktorý by im počas dňa dodával toľko potrebnú silu. Postupne sa tento "zázračný" nápoj podával nielen pre povzbudenie, ale aj proti uštipnutiu hadom či malárii. A pretože mnoho mužov a žien verilo v jeho liečivé účinky, začali ho nazývať sérum.

Informácie o produkte
Značka Sérum
EAN 8009366980058
Objem 0.7 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 35%
Krajina Panama
Počet kusov v kartóne 6 ks
Minimálny odber 1 ks