Ron Quorhum 30 Aniversario 40% 0,70 L

Ron Quorhum 30 Aniversario 40% 0,70 L

na sklade Za nákup získate 69 bodov
40%
Obsah alkoholu
0.7 l
Objem fľaše
69,60€ cena bez DPH 58,00€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: zajtra 
  • Doručenie kuriér: 25.04.2024 
  • Doručenie BA EXPRES: zajtra 
Popis produktu

Ron Quorhum 30 Aniversario 40% 0,70 L

Pri pohľade na ostré línie moderne poňatej fľaše, v ktorej je rum Quorhum 30 Aniversario, by človek čakal podobne ostrú chuť. Zdanie ale klame, hnedý rum Quorhum 30 Aniversario pôvodom z Dominikánskej republiky má hodvábne jemné telo a na svoj vek je naozaj príjemne sladkastý. Hovorí sa, že čím je rum starší a čím dlhšie zreje v dubových sudoch, tým viac sa v jeho vôni a chuti odráža vlastnosť sudu, v ktorom zreje.

Avšak Quorhum 30 Aniversario, ktorý tvorí blend rumov o veku až dvadsaťtri rokov, je výnimkou z pravidla. Hnedý Quorhum 30 Aniversario by mali mať vo svojom bare všetci, ktorí sa považujú za rumových znalcov a zároveň tak trochu vizionárov - nepatrí k tým najznámejším, v chuti nie je typickým "starým" prémiovým rumom a aj dizajn jeho fľaše s oceľovo sivým štítkom tak trochu predbieha dobu . Rozhodne to ale nie je na škodu. Jeho vôňa je príjemne korenistá, s nádychom vanilky, hrozienok a karamelu. Nič nemá navrch, nič nedominuje, vôňa je dokonale vyvážená a drevitosti je v nej minimum. V chuti je potom drevitosť v rovnováhe so sladkosťou. Chuť je plná a na jazyku odkazuje na mandle, med i marhule. Záver je ľahko korenený.

Táto dokonalosť je výsledkom dlhého zrenia (3-30 rokov) v dubových sudoch a aplikácie procesu solera, pod dohľadom hlavného master blendera Don Pedro Olivera.

Informácie o produkte
Značka Ron Quorhum
EAN 7466871100042
Objem 0.7 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 40%
Balenie Kartónik
Krajina Dominikánska republika
Minimálny odber 1 ks