PuntaCana Club Espléndido 38% 0,70 L

PuntaCana Club Espléndido 38% 0,70 L

na sklade Za nákup získate 37 bodov
38%
Obsah alkoholu
0.7 l
Objem fľaše
37,12€ cena bez DPH 30,93€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: zajtra 
  • Doručenie kuriér: 21.05.2024 
  • Doručenie BA EXPRES: zajtra 
Popis produktu

PuntaCana Club Espléndido 38% 0,70 L

Espléndido je luxus pre zmysly. Zlatý, takmer tmavý mahagón. Vo vôni prekvapuje intenzívna a príjemná vôňa dreva a korenia, čokolády, karobu a praženej kávy. Chuť je tiež veľmi aromatická, nádych sladkosti, kávy, korenia a suchého ovocia. Rumové výtvory Olivera a Olivera patria medzi najlepšie na svete. Sú to skutoční majstri v práci, ktorí vlastnia veľa ocenených produktov, ako je "Ron Opthimus" a "Ron Quorhum".

Kým uvedené rumy sa vyrábajú hlavne na vývoz, v roku 2011 bol Ron PuntaCana Club prvý, kto vyvinul rum pre dominikánsky trh. Podobne ako pri "Ron Opthimus" a "Ron Quorhum" sa používajú len tie najlepšie sudy. S veľkým odhodlaním sa potom mladé a veľmi staré rumové destiláty, ktoré trpezlivo dozrievali v sudoch z amerického a francúzskeho dubu s použitím procesu Solera, skombinovali do jedinečného charakteru

. Výber destilátov podlieha prísnym požiadavkám noriem. Výsledkom je skutočne vynikajúci rum, ktorý patrí k absolútnej špičke rumov z Dominikánskej republiky a to za skvelú cenu.

Informácie o produkte
Značka PuntaCana Club
EAN 7466871107539
Objem 0.7 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 38%
Balenie Kartónik
Krajina Dominikánska republika
Minimálny odber 1 ks