Cubaney Exquisito 21 Aňos 38% 0.70 L

Cubaney Exquisito 21 Aňos 38% 0.70 L

na sklade Za nákup získate 42 bodov
38%
Obsah alkoholu
0.7 l
Objem fľaše
42,13€ cena bez DPH 35,11€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: dnes 
  • Doručenie kuriér: zajtra 
  • Doručenie BA EXPRES: dnes 
Popis produktu

Cubaney Exquisito 21 Aňos 38% 0.70 L

Hoci názov Ron Cubaney označuje iný karibský ostrov, tento rum je pravý Dominikánsky. A to najlepšej kvality. Dom Oliver & Oliver je už niekoľko rokov považovaný za výrobcu, ktorého rumové odrody patria medzi najlepšie na svete. Od originálnych receptov zostavených rodinou Oliverovcov v polovici 19. storočia až po moderné rumy, ktoré nedávno vytvorili master distillery. Produkty Oliver & Oliver vynikajú z hľadiska chuti, vône a predovšetkým kvality.

Cubaney 21 je tradičný rum, veľmi aromatický a komplexný. Má tmavú farbu s nádychom fialovej farby ako trblietavý elegantný plášť. Vyniká svojou príjemnou kombináciou chutí. Je chutný bez toho, aby bol príliš sladký a vykazuje veľkú rovnováhu a dobrú štruktúru. Má pozoruhodne odlišný silný charakter so všetkými zvláštnosťami, ktoré vznikajú počas dlhej doby zrenia. Mimoriadny, rôznorodý rum.

Masterblender Pedro R. López Oliver ho opisuje takto: Tmavý mahagón so zlatými odrazmi a leskom fialovej modrej farby. Ľahká vôňa, med a drevo. Robustný s veľkým telom, harmonický a dlhotrvajúci.

Informácie o produkte
Značka Cubaney
EAN 7466871100264
Objem 0.7 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 38%
Vek 21r.
Krajina Dominikánska republika
Minimálny odber 1 ks