Coconut Cartel Special 40% 0,70 L

Coconut Cartel Special 40% 0,70 L

Akcia na sklade
40%
Obsah alkoholu
0.7 l
Objem fľaše
36,80€ cena bez DPH 30,67€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: dnes 
  • Doručenie kuriér: zajtra 
  • Doručenie BA EXPRES: dnes 
Popis produktu

Coconut Cartel Special 40% 0,70 L

Coconut Cartel zreje v nových vypálených sudoch z amerického bieleho dubu 4 až 12 rokov. Na svojich 40% je zjemnený pridaním prvotriednej kokosovej vody. Tento blend obsahuje tropickú arómu kokosu s nádychom banánu, manga a vanilky. Po ochutnaní sa objavia tóny karamelu, santalového dreva a spáleného hnedého cukru, samozrejme nechýba ani kokos. V nápoji objavíte aj nádych minerality a jemnej slanosti z kokosovej vody.

Pozor, nejde o sladký rum, ako by ste si mohli myslieť. Coconut Cartel si najlepšie vychutnáte samotný alebo s ľadom. Dodajte klasickým rumovým koktailom jedinečný rozmer. Bez umelých aróm a pridaných farbív.

Bolo to v roku 2012 na ostrovnej farme pri pobreží El Salvadoru, kde sa začal písať príbeh „pašerákov kokosov“. Farma, ktorá bola pôvodne vysadená na zásobovanie výrobcu kokosových cukroviniek v roku 1918, bola neskôr opustená a už nikdy nebola plne využitá na komerčné účely. O viac ako 100 rokov neskôr, s tristo kokosovými orechmi v kufri, Mike Zig znovu rozprúdil tento miestny poľnohospodársky priemysel. Dnes sa kokosové orechy z tejto farmy používajú na výrobu unikátneho Coconut Cartelu.

Použitie kokosovej vody v tomto procese je úplne jedinečné a dodáva Coconut Cartelu skutočne výraznú chuť a textúru. Prirodzená slanosť kokosovej vody tlmí horké tóny tanínov vo vyzretom rume. Slanosť zároveň zvýrazňuje a rozjasňuje ovocné a kvetinové tóny rumu. Okrem toho ďalšie minerály nachádzajúce sa v kokosovej vode vrátane vápnika, horčíka a draslíka prispievajú k hladkému pocitu v ústach a zvodnej viskozite, ktorú nájdete v rume Coconut Cartel.

Takže aj keď môžete očakávať, že tento takzvaný „kokosový rum“ bude chutiť sladko a veľmi kokosovo, v skutočnosti sa púšťate do pikantného zážitku s ochutnávkou umami, ktorý vo vás vyvolá zvedavosť a chuť na ďalší dúšok.

Informácie o produkte
Značka Coconut Cartel
EAN 861380002653
Objem 0.7 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 40%
Krajina Guatemala
Minimálny odber 1 ks