Cihuatán Artesano Pineapple 40% 0,70 L

Cihuatán Artesano Pineapple 40% 0,70 L

Novinka na sklade Za nákup získate 33 bodov
40%
Obsah alkoholu
0.7 l
Objem fľaše
33,77€ cena bez DPH 28,14€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: zajtra 
  • Doručenie kuriér: 18.06.2024 
  • Doručenie BA EXPRES: zajtra 
Popis produktu

Cihuatán Artesano Pineapple 40% 0,70 L

Rumom Artesano Pineapple uvádza spoločnosť Cihuatán na trh exkluzívnu kolekciu prírodne aromatizovaných rumov zo Salvádoru.

Tento rum, špeciálne vyvinutý na miešanie vysokokvalitných koktailov, umožňuje vniesť do pohára prírodnú ananásovú chuť - bez potreby čerstvého ananásu. Zmes pre Cihuatán Artesano Pinapple je vyrobená z rumov, ktoré sa nechali zrieť najmenej 10 rokov v ex-bourbon sudoch, čo zaručuje komplexný chuťový profil. Dvojmesačná infúzia s kúskami mimoriadne ovocnej odrody ananásu (Golden Pineapple) zo Santa María Ostuma, malej komunity v srdci Salvádoru, dodáva zmesi ovocnú ananásovú chuť. V chuti je táto fľaša z Cihuatánu mierne krémová a vyvážene sladká s tónmi karamelizovaného ananásu a vanilky. Pri výrobe sa nepoužívajú žiadne umelé arómy, aby sa zabezpečil autentický chuťový zážitok. Tento rum s menším množstvom cukru a kalórií ako ananásový džús predstavuje alternatívny spôsob, ako vniesť do nápojov chuť čerstvého ananásu.

Každá edícia Cihuatán oslavuje mystické tajomstvá a legendy údolia Cihuatán a ctí mayské dedičstvo značky. Ananásový rum Cihuatán Artesano je inšpirovaný legendou o Gucumatzovi, mayskom bohovi poľnohospodárstva a tvorivosti. Fľaše sú v nádherných darčekových krabičkách. Etiketa a celkový dizajn je ďalším umeleckým dielom tejto značky.

Informácie o produkte
Značka Cihuatán
EAN 7410010594445
Objem 0.7 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 40%
Balenie Kartónik
Krajina Salvádor
Minimálny odber 1 ks