El Jimador Reposado 38% 0,70 L

El Jimador Reposado 38% 0,70 L

38%
Obsah alkoholu
0.7 l
Objem fľaše
Ľutujeme ale tento tovar už nie je zaradený v našej ponuke.
Popis produktu

El Jimador Reposado 38% 0,70 L

Ak patríte medzi milovníkov tequily, určite uprednostňujete tú, ktorá obsahuje 100% agáve. El Jimador je jedna z nich a aj napriek tomu, že sa jedná o pomerne novu značku tequily, jej kvality sa odzrkadlujú aj v tom, že patrí medzi najpredávanejšie v Mexiku.

Svoj názov dostala podľa El Jimadores, ktorí sa starajú o zber 8-10 ročných rastlín modrej agáve. Použitím čepeľovitého nástroja odstránia listy a odhaľujú srdce rastliny, piňu. Jej zomletím získavajú šťavu, ktorá sa fermentuje a po vypálení dozrieva 2-11 mesiacov v dubových sudoch pre väčšiu hladkosť.

Okrem názvu nájdeme Jimadora aj na fľaši v typickej póze s jeho pracovným nástrojom.
El Jimador Reposado si kludne môžete vychutnávať aj čistú, ale je veľmi obľúbená aj v širokom spektre miešaných nápojov. Ak si ju doprajete čistú, ucítite v nej agáve, škoricu a jablká. V jej charekteristickej chuti možno nájsť suchú vanilku prifarbenú jemne štipľavou paprikou a vyváženou zemitou chuťou.

Preneste sa priamo do oblasti Jalisco v Mexiku a poctite si aj vy El Jimadora, muža, ktorý pestuje rastlinu agáve s veľkou hrdosťou a láskou.   

 

Informácie o produkte
Značka El Jimador
EAN 7501145269107
Objem 0.7 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 38%
Krajina Mexiko
Minimálny odber 1 ks