Bacardi Reserva Ocho 40% 0,70 L

Bacardi Reserva Ocho 40% 0,70 L

na sklade Za nákup získate 31 bodov
40%
Obsah alkoholu
0.7 l
Objem fľaše
31,20€ cena bez DPH 26,00€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: dnes 
  • Doručenie kuriér: zajtra 
  • Doručenie BA EXPRES: dnes 
Popis produktu

Bacardi Reserva Ocho 40% 0,70 L

Bacardi Reserva Ocho vám ponúka garanciu toho, že v každej fľaške nájdete minimálne 8 rokov zrejúci rum. Vďaka viacročnému zreniu nám ponúka vo svojej chuti dubové tony, kandizované ovocie a iné zložky, ktoré nám biele rumy dať nemôžu, pretože buď nezrejú alebo zrejú krátko. Hovorí sa, že jeden rok zrenia v Karibiku, je ako tri roky zrenia v Cognacu. To znamená, že v tomto smere, čo sa týka zrenia, možno Bacardi Ocho Anos prirovnať ku cognacu kategórie XO.  Veľa rumov sa vyrába systémom Solera, kde nie celý obsah fľaše nám ponúka vek, ktorý je uvedený na etikete, ale len jeho zložka, zvyšok destilátu je mladší. To ale nieje prípad 8 ročného Bacardi. Nieje totiž nič zvláštne, keď jeho zrenie prebieha aj 10 rokov. Je to z jednoduchého dôvodu. Značka Bacardi si nedovolí na trh ponúknuť produkt, ktorý nespĺňa prísne kritéria kvality a keďže sa klíma neustále mení, može toto Bacardi v sude pobudnúť aj dlhšie. Zaujímavosťou je, že do roku 1966 nebolo predajné. Dalo sa získať len návštevou paliarne Bacardi, alebo ako dar od rodiny Bacardi.

Je ľahkého, až stredne ťažkého tela. Docielilo sa to tým, že sa použila kontinuálna destilácia a tým pádom vychádza ľahší destilát a neskôr pri dozrievaní neprejavuje ťažké tóny. Vďaka tomu sa tento rum veľmi dobre pije a vo finále vás nezaťaží. Navyše to, čo ucítite vo vôni, je cítiť aj v jeho chuti.

Bacardi Reserva Ocho odporúčame si vychutnávať čisté, pri izbovej teplote, na rozdiel od svojich mladších bratov Carta Blanca, Carta Oro a Carta Negra, ktoré sa viac hodia do miešaných nápojov ako Cuba Libre, Mojito. Jeden tip na záver je, do poháriku s Bacardi Reserva Ocho si vložiť 2-3 zrnká čerstvých kávových zrniek a pokiaľ máte v obľube kávu alebo kávové drinky, tak vás to milo prekvapí.

 

Informácie o produkte
Značka Bacardi
EAN 7610113001516
Objem 0.7 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 40%
Vek 8r.
Krajina Portoriko
Minimálny odber 1 ks