Zlaté Tri Stromy Hruškovica 52% 0,70 L

Zlaté Tri Stromy Hruškovica 52% 0,70 L

na sklade Za nákup získate 19 bodov
52%
Obsah alkoholu
0.7 l
Objem fľaše
19,63€ cena bez DPH 16,36€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: dnes 
  • Doručenie kuriér: zajtra 
  • Doručenie BA EXPRES: dnes 
Popis produktu

Zlaté Tri Stromy Hruškovica 52% 0,70 L

Pod záštitou značky Golden prichádza na trh nový produktový rad Tri Stromy a prémiový rad Zlaté Tri stromy. Snúbia sa v nich tri silné stránky - chutný produkt, chytľavý príbeh a elegantný servis. Značka Golden nie je na slovenskom trhu žiadnym nováčikom. Jej produkty patria do portfólia Stock Slovensko, ktorého história siaha až do roku 1884. Všetky jej značky predstavujú spojenie dlhoročnej tradície s inovatívnym procesom výroby a Golden, samozrejme, nie je výnimkou. Silnou stránkou značky je tradičná slovenská receptúra a slovo Golden odráža to, že výsledný nápoj má zlatistú farbu a silnú ale zároveň jemnú chuť. Svojich fanúšikov si značka získala aj príjemnou vôňou a inovatívnou chuťou bez kompromisov.

Predlohou pre názov novej rady Tri stromy a Zlaté Tri stromy boli tri skutočné ovocné stromy z istej starej legendy. Príbeh nie je len starou legendou, ale stal sa akýmsi nepísaným zákonom, ktorý má na pamäti každý, kto je súčasťou procesu výroby týchto produktov. Základom kvalitných destilátov je totiž dokonalé ovocie, a preto je starostlivo vyberané a počas celého výrobného procesu sa s ním zaobchádza veľmi šetrne. Keďže plody takto ostávajú svieže a nepoškodené, nepochybne sa to odrazí aj vo výslednej chuti.

Zlaté Tri stromy Hruškovica je vyrábaná výlučne z odrody hrušiek Williams, pre ešte výraznejšiu vôňu a jemný doznievajúci tón hruškovej chuti.

Tri stromy prichádzajú v jedinečnej fľaši, ktorá svojím dizajnom pripomína kôru stromu a nesie elegantnú etiketu s prepracovanými detailami, ktorá sa bude pekne vynímať v regále. Tri stromy sú teda pripravené ponúknuť nielen výnimočný chuťový a čuchový zážitok, ale potešia aj zrak.

Informácie o produkte
Značka Tri Stromy
EAN 8586018191234
Objem 0.7 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 52%
Krajina Slovensko
Minimálny odber 1 ks