Koskenkorva Vodka 40% 1,00 L

Koskenkorva Vodka 40% 1,00 L

Akcia na sklade
40%
Obsah alkoholu
1 l
Objem fľaše
16,39€ cena bez DPH 13,66€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: zajtra 
  • Doručenie kuriér: 28.05.2024 
  • Doručenie BA EXPRES: zajtra 
Popis produktu

Koskenkorva Vodka 40% 1,00 L

Koskenkorva je klasická vodka vyrobená z tých najlepších prírodných ingrediencií. Koskenkorva sa destiluje v dedine Koskenkorva vo Fínsku už od roku 1953. Jačmeň z najsevernejších oblastí, čistá nefiltrovaná podzemná voda a nepretržitá destilácia vedú k jednej z najjemnejších, najčistejších vodiek na svete.

Koskenkorva vyhrala niekoľko ocenení na medzinárodných súťažiach v danom odvetví, vrátane majstrovskej a zlatej medaily na známej každoročnej súťaži Vodka Masters.

Udržateľnosť je pre značku Koskenkorva podstatou a kľúčom k inovácii. Je to prvá vodka na svete vyrobená výlučne z regeneratívne pestovaného jačmeňa. Metóda regeneratívneho poľnohospodárstva je metóda hospodárenia šetrná ku klíme, ktorej cieľom je premeniť polia zo zdrojov emisií na významné zachytávače uhlíka odčerpávaním CO2 z atmosféry a jeho ukladaním späť do zeme.

V dedine Koskenkorva majú kvalitný jačmeň, čistú vodu, oddaných miestnych farmárov a najmodernejší destilačný proces. Pracujú s tými najlepšími prírodnými ingredienciami, aby vytvorili jemnú a poctivú vodku.

Informácie o produkte
Značka Koskenkorva
EAN 6412700140001
Objem 1 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 40%
Krajina Fínsko
Minimálny odber 1 ks