Belvedere vodka Pure Chrome 40% 1,75 L

Belvedere vodka Pure Chrome 40% 1,75 L

na sklade Za nákup získate 129 bodov
40%
Obsah alkoholu
1.75 l
Objem fľaše
129,00€ cena bez DPH 107,50€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: dnes 
  • Doručenie kuriér: zajtra 
  • Doručenie BA EXPRES: dnes 
Popis produktu

Belvedere vodka Pure Chrome 40% 1,75 L

Nová limitovaná edícia vodky Belvedere v lesklej fľaši - Chrome edition. Je inšpirovaná svetom módy a predstavuje špičkový luxus, zároveň má minimalistický dizajn, ktorý vynikne.

Dnes sa značky, v snahe byť najlepší, predbiehajú v pomenovaniach kvality. Môžeme hovoriť skôr o marketingových nástrojoch, keďže neexistuje daný štandard. Belvedere Vodka je však iná. Od iných vodiek, ktoré sa radia medzi ultra-prémiové, Belvedere Vodka sa už roky drží na špici, získava ceny a spája inovácie s tradíciami. Nebojí sa zasiahnuť spektrum vodiek od čistej, cez ochutené, až po experimentálne. Ultra-prémiová je hlavne vďaka svojmu dôrazu na čistotu surovín, z ktorých sa vyrába a na filtračný proces. Nemusíme sa báť označiť vodku Belvedere, ako to najlepšie z tradície poľskej vodky.

Zrodená je zo 100% Dankowskeho zlatej raže, prechádza tridsiatimi troma kontrolami kvality a štyrmi destiláciami, teda počtom ideálnym pre zachovanie čistoty a charakteru. Na samotnú destiláciu dohliada Zbigniew Mońka, odborník s takmer štyridsaťročnou skúsenosťou.

Nebude nič neobvyklé, ak uvidíte Billa Clintona, Stinga, či Harrisona Forda s pohárikom tejto vodky. Sú totíž jej veľkými vyznávačmi.

Informácie o produkte
Značka Belvedere
EAN 5901867815767
Objem 1.75 l
Veľkosť Veľké fľaše
Alk. 40%
Krajina Poľsko
Minimálny odber 1 ks