Jim Beam 40% 1,00 L

Jim Beam 40% 1,00 L

na sklade Za nákup získate 20 bodov
40%
Obsah alkoholu
1 l
Objem fľaše
20,95€ cena bez DPH 17,46€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: dnes 
  • Doručenie kuriér: zajtra 
  • Doručenie BA EXPRES: dnes 
Popis produktu

Jim Beam 40% 1,00 L

Jim Beam je jedna z prvých whiskey destilovaných z kukurice a za viac ako 215 rokov svojej existencie sa rozvinula a stala najúspešnejším bourbonom na svete. V priebehu tohto časového obdobia sa vďaka tradíciám uchovávaným z generácie na generáciu zrodila legenda, ktorá teraz oslovuje ľudí po celom svete.

Jim Beam je originálny straight bourbon z Kentucky - bourbon č. 1 na svete. Svetovo najobľúbenejší bourbon sa vyrába z minimálne 51% kukurice a z čistej pramenitej vody, ktorá je zbavená železa. Následne je stáčaný do nových vypálených sudov z bieleho amerického duba. V nich zreje viac ako štyri roky v typických niekoľkoposchodových skladoch - takzvaných rackhouses - bourbon tak rozvinie unikátne jemnú a charakteristickú chuť.

Aróma Jim Beam si vás vždy získa, nech si ho vychutnávate s priateľmi alebo sami, pijete ho čistý, s ľadom alebo v long drinku.

Zaujímavosť na záver - Jim Beam tu bol už za Georgea Washingtona, ktorý sám whiskey destiloval. Od tej doby sa americká ústava zmenila celkom 27x, ale receptúra bourbonu Jim Beam zostáva úplne rovnaká.

Informácie o produkte
Značka Jim Beam
EAN 5010196092142
Objem 1 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 40%
Krajina Spojené štáty
Minimálny odber 1 ks