Chandon Garden Spritz 11,5% 0,75 L

Chandon Garden Spritz 11,5% 0,75 L

Akcia na sklade
12%
Obsah alkoholu
0.75 l
Objem fľaše
14,99€ cena bez DPH 12,49€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: dnes 
  • Doručenie kuriér: zajtra 
  • Doručenie BA EXPRES: dnes 
Popis produktu

Chandon Garden Spritz 11,5% 0,75 L

Keď aperitív, tak štýlovo. Chandon Garden Spritz vznikol zmiešaním šumivého vína Chandon z argentínskej Mendozy a horkosladkého pomarančového likéru, ktorý je vyrobený zo starostlivo vybraných byliniek a korenia.

Šumivé víno je zmes odrôd Chardonnay, Pinot noir a Semillon pochádzajúcich z druhotného kvasenia. Keď dôjde na plnenie, k tejto zmesi sa pridá aromatický horký likér, ktorý v sebe snúbi chuť byliniek, korenia a sušenej kôry pomarančov. Pri výrobe sa do Chandon Garden Spritz nedostane žiadna umelá aróma, ani farbivo, čo v chuti jednoznačne spoznáte.

Chandon Garden Spritz vám v pohári ukáže svoje ružové a oranžové tóny, k tomu pridá výraznú citrusovú arómu. Omámi vás svieža chuť mandarínok a ružového grapefruitu. K tomu sa pridajú ľahké tóny byliniek. Skrátka jednoduchá a prirodzená chuť. Chandon Garden Spritz si najviac užijete na pár kockách ľadu s plátkom čerstvého pomaranča a vetvičkou rozmarínu. Chandon Garden Spritz obsahuje o polovicu menej cukru ako ostatné značky spritzu a je ako stvorený na letné chvíle.

Informácie o produkte
Značka Chandon
EAN 7790975197456
Objem 0.75 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 12%
Krajina Argentína
Minimálny odber 1 ks