Máme štandardne otvorené. Z dôvodu vyššej vzájomnej ochrany pri doručovaní balíkov kuriérom, pripadne osobnom odbere, je možná úhrada len platobnou kartou. Ďakujeme za pochopenie
Patrón Silver 40% 0,70 L

Patrón Silver 40% 0,70 L

na sklade Za nákup získate 41 bodov
40%
Obsah alkoholu
0.7 l
Objem fľaše
6 ks
Počet fliaš v kartóne
41,30€ cena bez DPH 34,42€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: dnes 
  • Doručenie kuriér: zajtra 
  • Doručenie BA EXPRES: dnes 
Popis produktu

Patrón Silver 40% 0,70 L

V Patron Spirits sa riadia heslom: Nevynašli sme tequilu – len sme ju spravili dokonalou. Táto ultraprémiová tequila sa vyrába v malých množstvách a to len podčiarkuje jej exkluzivitu.

8 rokov. Toľko približne dozrieva agáve. Skusení Jimadori značky Patrón si dávajú extra záležať pri hľadaní a vysekávaní zrelej Weber modrej agáve. Má optimálny obsah cukru a preto sa na výrobu tejto tequily využíva práve tá, respektíve jej srdce, piňa.

Po náročnom hľadaní a zbere pine, sú upečené v maličkých peciach. Potom príde na rad mletie dvojtonovým vulkanickým kameňom Tahona a rotujúcim mlynom. Výsledný mix po fermentácii a destilácii zreje v ručne vyrobených sudoch. Vôňa je tak ovocná a citrusová a chuť jemne nasladlá s korenistým záverom.

Unikátna fľaša umocňuje perfekcionizmus od obsahu až po obal. Sklári dotvorili túto dokonalosť produktu ukrytého vo francúskom krištále. Na záver sa pri plnení používa jemný portugalský korok.

Odteraz už na Patrón nebudete pozerať „len“ ako na tequilu.

Informácie o produkte
Značka Patrón
EAN 721733000739
Objem 0.7 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 40%
Balenie Kartónik
Krajina Mexiko
Počet kusov v kartóne 6 ks
Minimálny odber 1 ks