Macallan A Night on Earth 43% 0,70 L

Macallan A Night on Earth 43% 0,70 L

na sklade Za nákup získate 288 bodov
43%
Obsah alkoholu
0.7 l
Objem fľaše
289,00€ cena bez DPH 240,83€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: dnes 
  • Doručenie kuriér: zajtra 
  • Doručenie BA EXPRES: dnes 
Popis produktu

Macallan A Night on Earth 43% 0,70 L

Počas jedného výnimočného večera v roku sa rodina a priatelia stretávajú, aby si vytvorili spomienky a naplánovali budúcnosť. Týmto večerom je Nový rok! The Macallan A Night on Earth je limitovaná edícia single malt škótskej whisky, ktorá bola vytvorená, aby predstavovala toto stretnutie s našimi blízkymi a tie jedinečné chvíle na celom svete.

Whisky zrela vo výbere ex-sherry amerických a európskych dubových sudoch a následne aj v ex-bourbon amerických dubových sudoch. Zachytáva tak unikátny chlebový, sladký a bohatý charakter whisky.

Na dizajne darčekovej krabičky a celkového vizuálu fľaše sa podieľala umelkyňa Nini Sum a v tomto vydaní zachytila pocit návratu domov na oslavu Nového roka, čas, keď môžeme opustiť rušný rytmus života a nahradiť ho pocitom pokoja, nádeje a tepla. Nový rok oslavujú milióny ľudí na celom svete v rôznych kultúrach. Najkrajšie spomienky na Nový rok má Nini na hlasný, žiarivý ohňostroj na nočnej oblohe a na lampióny, ktoré jej susedia používali ako uvítacie znamenie a ktoré oživili jej ulicu. Naozaj sa jej podarilo zachytiť tieto momenty.

Vo vôni whisky preferuje vanilka, pečené jablko, pečené sušienky, slivka a mandle. Mäkká, zamatovo sladká chuť pripomína krehké pečivo, vanilková sladkosť, s jemne opečeným marshmallow, sušeným pomarančom, figou a škoricou. Záverečná chuť je sladká karamelová s čerstvo upečenými sušienkami.

Informácie o produkte
Značka Macallan
EAN 5010314312749
Objem 0.7 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 43%
Balenie Kartónik
Krajina Škótsko
Minimálny odber 1 ks