Isle of Jura Red Wine Cask Finish 40% 0,70 L

Isle of Jura Red Wine Cask Finish 40% 0,70 L

na sklade Za nákup získate 31 bodov
40%
Obsah alkoholu
0.7 l
Objem fľaše
31,36€ cena bez DPH 26,13€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: dnes 
  • Doručenie kuriér: zajtra 
  • Doručenie BA EXPRES: dnes 
Popis produktu

Isle of Jura Red Wine Cask Finish 40% 0,70 L

Táto kvalitná single malt whisky zo Škótskeho ostrova Jura si vás získa svojou zaujímavou rozmanitosťou vôní a chutí, pod ktorú sa podpísal finiš v sude po červenom víne. Elegantným spôsobom sa v nej snúbi typicky lahodná chuť whisky Jura s ručne vyberanými sudmi po červenom víne.

Úvodné zrenie tejto whisky prebieha v sudoch vyrobených z amerického bieleho dubu, ktoré pôvodne obsahovali bourbon. Neskôr sa whisky presunie do ručne vyberaných sudoch z európskeho dubu. Tie boli predtým používané na zrenie červeného vína a whisky Jura Red Wine Cask Finish dodali pôsobivé tóny tmavého lesného ovocia.

Výsledkom je ovocná chuť s krásne plným telom a pôžitok v každom poháriku.

Špecialná single malt whisky, ktorá bola vyrobená malou komunitou na ostrove Jura. Edície whisky Jura Cask prinášajú do ostrovného sladu výrazné regionálne chute vybraných sudov z celého sveta. Jura Distillery, bola pôvodne založená v roku 1810, ale podľa historických dôkazov dochádzalo k nelegálnemu páleniu na tomto odľahlom ostrove už od začiatku 16. storočia, takže neoficiálne by mohlo ísť o jednu z najstarších whisky destilérií v Škótsku.

Informácie o produkte
Značka Isle of Jura
EAN 5013967016507
Objem 0.7 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 40%
Balenie Tuba
Krajina Škótsko
Minimálny odber 1 ks