Glenmorangie A Tale of Forest 46% 0,70 L

Glenmorangie A Tale of Forest 46% 0,70 L

na sklade Za nákup získate 89 bodov
46%
Obsah alkoholu
0.7 l
Objem fľaše
89,90€ cena bez DPH 74,92€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: dnes 
  • Doručenie kuriér: zajtra 
  • Doručenie BA EXPRES: dnes 
Popis produktu

Glenmorangie A Tale of Forest 46% 0,70 L

Sladová whisky Glenmorangie pochádza zo Škótskej vysočiny, kde sa destiluje v najvyšších destilačných kotloch, aké možno v Škótsku nájsť. Cez ich dlhý medený krk, ktorý dosahuje rovnakú výšku ako dospelá žirafa, sa dostanú len tie najjemnejšie a najčistejšie výpary, a vďaka tomu je výsledná whisky ľahká, ovocná a elegantná. Sudy, v ktorých whisky zreje, prechádzajú nekompromisným výberom a každý sud sa tu použije len dvakrát.

Limitovaná edícia A Tale of the Forest je prvá whisky pálenice Glenmorangie, ktorá vznikla za použitia jačmeňa sušeného spolu s lesnými bylinami, borievkou, brezovou kôrou a vresom. Bill Lumsden, ktorý za whisky stojí, sa rozhodol oprášiť túto starú metódu pri potulkách lesom blízko svojho domova. Výsledná whisky všetkými zmyslami pripomína les a jeho krásu. Ide o opojnú, hlbokú whisky, v ktorej sa prejavujú tóny borovice, borievky a koriandra, ktoré sprevádza jemný závan dymu. Neskôr sa pridávajú tóny eukalyptu, pomaranča a v závere ľahké tony duba.

Opojnosť tejto edície sa premietla aj v jej dizajne. Aby aj jej obal vyzýval na zasnenie, ilustrátorka Pomme Chan vytvorila magický les, v ktorom sa prelína kvitnúci vres, aromatický borievka, pomaranče a borovicové šišky.

Informácie o produkte
Značka Glenmorangie
EAN 5010494979640
Objem 0.7 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 46%
Balenie Kartónik
Krajina Škótsko
Minimálny odber 1 ks