Monin Paragon Vetiver 0,485 L

Monin Paragon Vetiver 0,485 L

Novinka na sklade Za nákup získate 24 bodov
0.49 l
Objem fľaše
24,52€ cena bez DPH 20,43€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: zajtra 
  • Doručenie kuriér: 18.06.2024 
  • Doručenie BA EXPRES: zajtra 
Popis produktu

Monin Paragon Vetiver 0,485 L

Vetiver, známy tiež ako khamaré, je rastlina pochádzajúca z južnej Afriky a juhovýchodnej Ázie (surovina pre Paragon konkrétne z Jávy), s koreňmi dosahujúcimi hĺbku až 3 metrov. Po stáročia zosobňoval stabilitu a silu prebúdzajúcu podstatu duše. V mixológii a parfumérstve je pre svoj zemitý a hľuzovitý charakter, umocnený tónmi borovice, nepostrádateľnou ingredienciou.

Aromatický profil je komplexný so silnými zemitými, hľuzovitými a borovicovými tónmi. Rozoznateľné sú tiež tóny bobuľového ovocia, korení a sladkého drievka.

Paragon pri hľadaní vzácnych ingrediencií preskúmal tie najvzdialenejšie kúty Zeme, s najnovšou Mystic Collection dokonca cestoval nazad v čase, aby objavil vône používané dávnymi civilizáciami. Prináša tak barmanom príležitosť tvoriť jedinečné drinky, ktoré skutočne pozdvihnú ich menu. Kolekcia Paragon vychádza z túžby obnoviť spojenie s posvätnými dimenziami a zrevolucionizovať mixológiu. S týmto cieľom náš tím expertov ovoniaval, dotýkal sa, ochutnával a vyberal tri z opojných pokladov prírody, aby vám sprostredkoval delikátny, mystický a úplne nový senzorický zážitok.

Informácie o produkte
Značka Monin
EAN 3052911630545
Objem 0.49 l
Veľkosť Mini fľaše
Krajina Francúzsko
Minimálny odber 1 ks