Monin Paragon Labdanum 0,485 L

Monin Paragon Labdanum 0,485 L

Novinka na sklade Za nákup získate 24 bodov
0.49 l
Objem fľaše
24,52€ cena bez DPH 20,43€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: zajtra 
  • Doručenie kuriér: 18.06.2024 
  • Doručenie BA EXPRES: zajtra 
Popis produktu

Monin Paragon Labdanum 0,485 L

Labdanum, získané z kra Cistus Ladaniferusv južnom Španielsku, je vzácna živica zosilnená horúčavou a suchom. Uctievané parfumérmi pre svoju očarujúcu stopu a liečiteľmi kvôli liečivým vlastnostiam, bolo symbolom duchovnej plodnosti egyptských bohov. Používané ako neviditeľný amulet, umožňujúci spojenie so zosnulými či vzdialenými osobami, tradícia zdedená po starovekých Egypťanoch a židovských kmeňoch na spojenie so svojou duchovnou podstatou a ľahšie zvládanie prekážok, ktoré prináša život.

Aromatický profil je hrejivá, pižmová a sladkastá chuť. Často ju opisujú ako kožovitú, animálnu alebo jantárovú a dokáže poskytnúť bohatú a dlhotrvajúcu chuť na jazyku.

Paragon pri hľadaní vzácnych ingrediencií preskúmal tie najvzdialenejšie kúty Zeme, s najnovšou Mystic Collection dokonca cestoval nazad v čase, aby objavil vône používané dávnymi civilizáciami. Prináša tak barmanom príležitosť tvoriť jedinečné drinky, ktoré skutočne pozdvihnú ich menu. Kolekcia Paragon vychádza z túžby obnoviť spojenie s posvätnými dimenziami a zrevolucionizovať mixológiu. S týmto cieľom náš tím expertov ovoniaval, dotýkal sa, ochutnával a vyberal tri z opojných pokladov prírody, aby vám sprostredkoval delikátny, mystický a úplne nový senzorický zážitok.

Informácie o produkte
Značka Monin
EAN 3052911630569
Objem 0.49 l
Veľkosť Mini fľaše
Krajina Francúzsko
Minimálny odber 1 ks