Warner’s Victoria´s Rhubarb Gin 40% 0,70 L v tube

Warner’s Victoria´s Rhubarb Gin 40% 0,70 L v tube

na sklade Za nákup získate 38 bodov
40%
Obsah alkoholu
0.7 l
Objem fľaše
38,76€ cena bez DPH 32,30€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: 22.04.2024 
  • Doručenie kuriér: 23.04.2024 
  • Doručenie BA EXPRES: 22.04.2024 
Popis produktu

Warner’s Victoria´s Rhubarb Gin 40% 0,70 L v tube

Originálny rebarborový gin Warner’s je inšpirovaný rebarborou, ktorá sa pôvodne pestovala v kuchynskej záhrade kráľovnej Viktórie a tento jasne ružový gin celkom zmenil kategóriu ochutených ginov a vyvolal doslova celosvetový boom ružového ginu.

V súčasnosti nájdeme na trhu množstvo „ružových ginov“, avšak dochutených bittermi, no Warner’s Rhubarb Gin je ružový od prírody a vskutku unikátny, keďže každá jeho fľaša obsahuje tretinu čistej rebarborovej šťavy, hoci s tou sa pracuje mimoriadne ťažko - obsahuje totiž nadmerné množstvo pektínu a stráca farbu extrémne rýchlo. Vytvoriť tento recept preto vyžadoval skutočné umenie a mimoriadne majstrovstvo.

Pôvodne mal byť len limitovanou edíciou s názvom Warner Edwards Victoria’s Rhubarb Gin, no pre veľký úspech a záujem sa z neho napokon vyvinul súčasný Warner’s Rhubarb Gin, pričom na jeho výrobu sa už nevyužíva pôvodná kráľovská rebarbora, lebo dopyt po ňom vysoko prevýšil dodávku (minulý rok sa na produkciu spotrebovalo 400 ton rebarbory). Samozrejme, bolo by oveľa lacnejšie a neporovnateľne jednoduchšie používať „ochucovadlá a esencie“ ako v prípade väčšiny ostatných rebarborových a ružových ginov na trhu, to by však bolo proti všetkému, v čo výrobcovia ginov Warner’s veria, totiž, že iba s využitím najlepších ingrediencií možno vytvoriť brilantný nápoj. A s čerstvou rebarborovou šťavou v každej fľaši ide skutočne o remeselný gin ako žiadny iný.

Čerstvá a výrazná chuť rebarbory s kúskom pomaranča. Husto a sýto vyplní podnebie malým množstvom korenín, ktoré ginu dodávajú hĺbku a komplexnosť. Náš tip, Rhubarb Gin podávajte s tonikom alebo so zázvorovým pivom a ozdobte plátkom čerstvého pomaranča.

Informácie o produkte
Značka Warner’s
EAN 5060327910043
Objem 0.7 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 40%
Balenie Tuba
Krajina Spojené kráľovstvo
Minimálny odber 1 ks