Warner’s Raspberry Gin 40% 0,70 L v tube

Warner’s Raspberry Gin 40% 0,70 L v tube

na sklade Za nákup získate 38 bodov
40%
Obsah alkoholu
0.7 l
Objem fľaše
38,76€ cena bez DPH 32,30€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: zajtra 
  • Doručenie kuriér: 25.04.2024 
  • Doručenie BA EXPRES: zajtra 
Popis produktu

Warner’s Raspberry Gin 40% 0,70 L v tube

Inšpirovaný domovom na Falls Farm bol recept Raspberry Ginu vyrobený, aby zachytil hojnosť britského vidieka s čerstvou malinovou a černicovou šťavou v každej fľaši, vrátane ručne zbieraných bazových kvetov zo živých plotov na farme.

Tento remeselný gin rozpráva príbeh vidieckeho dedičstva a farmárskych tradícií naprieč stáročiami a pre mnohých ukrýva spomienky na zbieranie plodov počas prechádzok po skrytých chodníčkoch. Nádherné husté živé ploty, rašiace nízko nad zemou, poskytujú domov divej zveri i potravu pre hmyzích opeľovačov.

Do nosa udrú zrelé šťavnaté maliny a domáci lekvár. Náznaky černíc dodávajú hĺbku a korenistosť. Výrazná malinová chuť pokryje podnebie a zmieša sa s čerstvými kyselkavými černicami a borievkou.

Raspberry Gin podávajte s tonikom, ozdobte zopár černicami a lístkami čerstvej mäty a potom si spolu pripite: na remeslo, na pôdu, na smiech a svojich najbližších.

Vo Warner‘s vyrábajú gin autentickým spôsobom - z doma vypestovaných rastlín a ich plodov, vody z vlastného prameňa i z vlastného včelieho medu. Ako hovoria jeho tvorcovia - skutočné remeslo znamená drinu, sú to špinavé ruky, ťažká práca, plné srdcia a hlboká láska k pôde.

Informácie o produkte
Značka Warner’s
EAN 5060327910241
Objem 0.7 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 40%
Balenie Tuba
Krajina Spojené kráľovstvo
Minimálny odber 1 ks