Warner’s Apple & Pear Gin 40% 0,70 L

Warner’s Apple & Pear Gin 40% 0,70 L

na sklade Za nákup získate 38 bodov
40%
Obsah alkoholu
0.7 l
Objem fľaše
38,76€ cena bez DPH 32,30€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: dnes 
  • Doručenie kuriér: zajtra 
  • Doručenie BA EXPRES: dnes 
Popis produktu

Warner’s Apple & Pear Gin 40% 0,70 L

Vo Warner‘s vyrábajú gin autentickým spôsobom - z doma vypestovaných rastlín a ich plodov, vody z vlastného prameňa i z vlastného včelieho medu. Ako hovoria jeho tvorcovia - skutočné remeslo znamená drinu, sú to špinavé ruky, ťažká práca, plné srdcia a hlboká láska k pôde.

Vo Warner‘s radi experimentujú, objavujú nové chute a vytvárajú nápoje, o akých sa nám pred časom ani nesnívalo. Svoje fantasticky jemné, vysoko oceňované giny destilujú v malých várkach v špeciálnych medených destilačných prístrojoch vyrobených na zákazku, pričom využívajú vlastnú pramenitú vodu, miestne (ručne zbierané) rastliny, byliny a plody zo živých plotov či iné prírodné ingrediencie anglického vidieka. V troch botanických záhradách na vlastnej farme Falls Farm v Northamptonshire pestujú taktiež veľa vlastných bylín a zbierajú čerstvý med zo svojich úľov v snahe zachovávať lokálnosť. Vo Veľkej Británii i na nových exportných trhoch sa Warner‘s stal priekopníkom v kategórii super prémiových a prírodne ochutených ginov.

Každá fľaša Apple & Pear Gin obsahuje čerstvú jablkovú a hruškovú šťavu, s ručne zbieranými bazovými kvetmi. Podáva sa s ľadom, tonikom a plátkom jablka.

Informácie o produkte
Značka Warner’s
EAN 5060327910623
Objem 0.7 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 40%
Krajina Spojené kráľovstvo
Minimálny odber 1 ks