Malfy Gin Rosa 41% 0,70 L

Malfy Gin Rosa 41% 0,70 L

Akcia na sklade
41%
Obsah alkoholu
0.7 l
Objem fľaše
25,50€ cena bez DPH 21,25€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: zajtra 
  • Doručenie kuriér: 19.07.2024 
  • Doručenie BA EXPRES: zajtra 
Popis produktu

Malfy Gin Rosa 41% 0,70 L

Čo sa stane, keď sa stretne taliansky jalovec s vyhláseným ružovým grapefruitom zo Sicílie, s rebarborou a ďalšími 5 tajnými prísadami? Stane sa parádny Malfy Gin Rosa, ktorý je svieži, delikátny a v porovnaní s klasickými ginmi veľmi netradičný.

Malfy Gin Rosa vyrába rodina Vergnano (manželia Carlo a Piera, ich deti Rita a Valter) v liehovare ležiacom v Moncalieri pri Turíne. Receptúra je tajná - lenže taliansky jalovec, sicílske grepy z Amalfi zo Sicílie a rebarboru neutaja. Keď Malfy Gin Rosa ochutnáte, tieto prísady odhalíte hneď. Zostáva už len pár tajných prísad, ale je možné, že niektorú z nich okamžite spoznáte práve vy...

Destiluje sa v medených kotloch. Základom sú grapefruity macerované v jemnom obilnom destiláte a samozrejme dominantný jalovec pochádzajúci z Toskánska. Chutí ako šťavnaté grepy s dotykom ihličia. Hodí sa do vášho obľúbeného kokteilu alebo len tak.

Originálna fľaša okamžite upúta. Korková zátka je vyrobená z talianskeho duba. Modrá farba na etikete zas symbolizuje stredomorie. Znak na fľaši je odkazom na slávne veslárske preteky, v ktorom súperia 4 talianske kráľovstva.

Malfy Gin Rosa navyše nesie známku pôvodu G.Q.D.I. (Gin di Qualita Distillato in Italia).

Informácie o produkte
Značka Malfy
EAN 5000299296066
Objem 0.7 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 41%
Krajina Taliansko
Minimálny odber 1 ks