Endorphin P!nk Gin 43% 0,50 L

Endorphin P!nk Gin 43% 0,50 L

na sklade Za nákup získate 30 bodov
43%
Obsah alkoholu
0.5 l
Objem fľaše
30,90€ cena bez DPH 25,75€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: dnes 
  • Doručenie kuriér: zajtra 
  • Doručenie BA EXPRES: dnes 
Popis produktu

Endorphin P!nk Gin 43% 0,50 L

Endorphin P!nk Gin má základ v Endorphin London Dry Gin, ale s nižším dôrazom na borievkovú chuť, s jemnejším telom a zaguľateným záverom.

Ružová farba je docielená iba infúziou byliniek, bez pridaných umelých farbív a stabilizátorov. Samozrejme je aj bez pridaného cukru či iných sladidiel. Vyrába sa prieťahovou destiláciou velejemného neutrálneho liehu, v ktorom sa maceruje zmes borievky, koriandra a ďalších 17 lokálnych i exotických bylín a korenín po dobu 40 hodín. Kvetinovú chuť a vôňu citrusov potom získava infúziou pri prechode liehových pár cez unikátnu vaporizačnú komoru, kde sú tieto byliny a kôry umiestnené v niekoľkých poschodiach nad sebou.

Tým, že je ružová farba docielená iba botanicals, bez pridaných farbív a stabilizátorov, môže v priebehu času dôjsť k postupnej strate farby – čo nie je vada, ale charakteristická vlastnosť tohto ginu. Na chuť ani vôňu to však vplyv nemá. Pre maximálnu farebnú stálosť odporúčame uchovávať na suchom a temnom mieste, chránenom pred slnečným žiarením (UV) a po otvorení čo najskôr skonzumovať.

Informácie o produkte
Značka Endorphin
EAN 0034966205247
Objem 0.5 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 43%
Krajina Česko
Minimálny odber 1 ks