Endorphin Magic imaGINe 43% 0,50 L

Endorphin Magic imaGINe 43% 0,50 L

43%
Obsah alkoholu
0.5 l
Objem fľaše
Ľutujeme ale tento tovar už nie je zaradený v našej ponuke.
Popis produktu

Endorphin Magic imaGINe 43% 0,50 L

Endorphin Magic imaGINe je "kúzelný" gin, ktorý pri zmiešaní s tonikom zmení svoju sýto modrú farbu do žiarivej ružovo - fialovej.

Má základ v Endorphin London Dry Gin, s posilneným dôrazom na kvetinové tóny levandule a ruže, napriek tomu si uchováva hutné borievky so zaguľateným a sladším záverom. Jeho sýto modrá farba je docielená iba botanicals, bez pridaných farbív a stabilizátorov a rovnako tak na čisto prírodnej botanickej báze je docielená aj jeho premena na ružovo-fialovú. Samozrejme aj bez pridaného cukru či iných sladidiel.

Vyrába sa prieťahovou destiláciou velejemného neutrálneho liehu, v ktorom sa maceruje zmes borievky, koriandra a ďalších 17 lokálnych i exotických bylín a korenín po dobu 40 hodín. Kvetinovú chuť a vôňu citrusov potom získava infúziou pri prechode liehových pár cez unikátnu vaporizačnú komoru, kde sú tieto byliny a kôry umiestnené v niekoľkých poschodiach nad sebou.

Pre maximálnu farebnú stálosť odporúčame uchovávať na suchom a temnom mieste, chránenom pred slnečným žiarením (UV) a po otvorení čo najskôr skonzumovať.

Informácie o produkte
Značka Endorphin
EAN 0034966205209
Objem 0.5 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 43%
Krajina Česko
Minimálny odber 1 ks