Drumshanbo Gunpowder Sardinian Citrus Gin 43% 0,70 L

Drumshanbo Gunpowder Sardinian Citrus Gin 43% 0,70 L

na sklade Za nákup získate 34 bodov
43%
Obsah alkoholu
0.7 l
Objem fľaše
34,90€ cena bez DPH 29,08€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: dnes 
  • Doručenie kuriér: zajtra 
  • Doručenie BA EXPRES: dnes 
Popis produktu

Drumshanbo Gunpowder Sardinian Citrus Gin 43% 0,70 L

Tvorca nových receptúr, vynálezca, experimentátor – P.J. Rigney sníval o vybudovaní vlastnej pálenice, no nie hocijakej. Miesto bolo rozhodujúce – muselo byť divoké, neupravené a v srdci vidieckeho Írska. Miesto zvedavosti a inšpirácie, obklopené prírodou, ponorené do bohatej histórie. Objavil krásnu dedinu Drumshanbo na brehu Lough Allen na upätí Sliabh an Iarainn (Železná hora) – vedel, že našiel to pravé miesto pre svoj liehovar. A ten musel byť autentický – uctievajúci návrat k tradičným metódam využívajúcim medené kotly a stĺpové destilačné prístroje.

,,Zvedavá myseľ“ sa vydala pozdĺž 41. severnej rovnobežky cez azúrové vody okolo Stredozemného mora. Putovanie po hrboľatých hájoch doviedlo P.J. do rustikálnej sardínskej vidieckej dediny Siniscola. Miestni mu predstavili vzácnu „Sa pompia“ alebo ,,citrus monstruosa“, ktorý sa vyskytuje iba na Sardínii.

P.J. začal odhaľovať ako by sa náznaky tohto jedinečne voňavého a úplne nezvyčajného pomaranča a grapefruitu spájali s exotickými orientálnymi vôňami a tajomným záverom írskeho ginu Drumshanbo. Tento osviežujúci doplnok je pomaly ručne destilovaný v stredovekých destilačných prístrojoch z medi. Recept kombinuje 8 destilovaných látok a 4 parou nasiaknuté rastlinné látky zozbierané na ceste P.J. Rigneyho po svete.

Informácie o produkte
Značka Drumshanbo
EAN 5391530350488
Objem 0.7 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 43%
Krajina Írsko
Minimálny odber 1 ks