The London Essence Pink Grapefruit Soda 0,20 L

The London Essence Pink Grapefruit Soda 0,20 L

na sklade Za nákup získate 1 bodov
0.2 l
Objem fľaše
1,36€ cena bez DPH 1,13€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: dnes 
  • Doručenie kuriér: 29.02.2024 
  • Doručenie BA EXPRES: zajtra 
Popis produktu

The London Essence Pink Grapefruit Soda 0,20 L

Značka The London Essence predstavuje kolekciu prémiových nealkoholických nápojov. Každý produkt z radu tonikov a limonád prináša premyslený chuťový profil, ktorý je navrhnutý tak, aby v kokteile zvýraznil použitý destilát. Nápoje The London Essence však predstavujú zážitok aj pri samotnom pití.

Toniky a malinovky sú nízkokalorické, bez umelých sladidiel. Spoločnosť The London Essence pri výrobe svojich mixérov využíva poznatky získané počas spolupráce s poprednými parfumérskymi domami. Odborníci starostlivo vyberajú to najlepšie ovocie a rastliny, ktoré sa pestujú vo francúzskom Grasse. Z nich potom vydestilujú vonné esencie verne zachytávajúce podstatu danej rastliny alebo ovocia. Výsledkom je chuťovo perfektný a na arómu bohatý mixér, ktorý nezakrýva chuť destilátu, ale naopak ju zvýrazňuje.

Pink Grapefruit Crafted Soda je perlivý mixér so sviežim, bylinkovým tónom a čistým, osviežujúcim záverom. Precízna zmes pomela a rastlinných látok prenesie chuťové poháriky do slnečnejšieho podnebia. S takýmto dobre zaobleným chuťovým profilom sa môže ružová grepová sóda The London Essence podávať samotná pre osvieženie alebo v kombinácii s vašou obľúbenou prémiovou tequilou, aby ste získali sofistikovaný pohľad na klasický kokteil Paloma.

Informácie o produkte
Značka The London Essence
EAN 96202142
Objem 0.2 l
Krajina Spojené kráľovstvo
Minimálny odber 24 ks