McQueen & Violet Fog Gin 40% 0,70 L

McQueen & Violet Fog Gin 40% 0,70 L

na sklade Za nákup získate 36 bodov
40%
Obsah alkoholu
0.7 l
Objem fľaše
36,13€ cena bez DPH 30,11€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: dnes 
  • Doručenie kuriér: zajtra 
  • Doručenie BA EXPRES: dnes 
Popis produktu

McQueen & Violet Fog Gin 40% 0,70 L

Revolučný gin z malovýroby, McQueen Violet Fog, ktorý sa vyrába v brazílskych horách Jundiaí.

Nájdete v ňom 21 rôznych bylín a tiež niečo, čo sa v gine zriedka objavuje a to bazalku, rozmarín , fenikel, kalamondín, jazmín, citrónovú trávu, pomelo, badián a acai. Pri jeho výrobe sa používajú dve destilačné techniky a to macerácia a parná infúzia.

Vyrába sa len v malých dávkach a to predovšetkým ručne, vždy iba okolo 500 litrov. Každá dávka má v sebe kus odovzdanej lásky k tomuto produktu. Prvých 15 prírodných byliniek sa necháva macerovať v naturálnom destiláte z cukrovej trstiny. Zvyšných 6 sa nechá na parnú infúziu cez medený kotlík.

Popri klasických tónoch borievky, citrusov a kvetín má tento gin pár ingrediencií navyše, medzi ktoré patria ručne zbierané bazalkové listy z Indie, rozmarín z Portugalska, feniklové semienka zo stredozemia, kalamondin od tichého oceánu, badián z Vietnamu a acai rastúce v Brazílii. Tento gin dostal meno po básni s rovnakým názvom. Posledné dve slohy básne sú aj na zadnej strane fľaše.

Na fľaši okrem toho nájdete aj logo oka s korunou vo farbe medi - znázornenie tradičného hrnca slúžiacemu na výrobu ginu.

Informácie o produkte
Značka McQueen & Violet Fog
EAN 0813497007175
Objem 0.7 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 40%
Krajina Brazília
Minimálny odber 1 ks