Jägermeister 35% 1,00 L

Jägermeister 35% 1,00 L

Akcia na sklade
35%
Obsah alkoholu
1 l
Objem fľaše
19,20€ cena bez DPH 16,00€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: zajtra 
  • Doručenie kuriér: 29.02.2024 
  • Doručenie BA EXPRES: zajtra 
Popis produktu

Jägermeister 35% 1,00 L

Jägermeister a jeho chuť je asi zbytočné predstavovať. Určite sa veľa z vás stretlo s Jägermeister komandom, ktoré na vás “zaútočí“ Jäger hosteskami a ich ochutnávkou tohto bylinného likéru, ktorý je výsledkom desaťročí skúsenosti a...samozrejme tajnej receptúry.

Podávať by sa mal ľadovo vychladený. Vo vybraných baroch vám týchto 56 prírodných ingrediencií v tekutej forme nalejú priamo z Jägermeister chladiča, tzv. tap machine. Prípadne si Jägermeister likér vychutnáte priamo z namrazeného shot poháru alebo originálnej skúmavky.

Nemecké zlato, ktoré je ukryté v charakteristickej zelenej fľaši je tiež obľúbená súčasť rôznych long drinkov. Najčastejšie sa mieša s Red Bull energetickým nápojom, vyskúšať môžete aj kombináciu s kvalitným tonikom alebo s čerstvou pomarančovou šťavou.

Dnes je Jägermeister jeden z najznámejších alkoholických nápojov. Jeho začiatky siahajú až do roku 1878, kedy Wilhelm Mast založil v Dolnom Sasku obchod s vínnym octom. Odkaz na tento rok je možné nájsť aj na fľaši. Jeho syn Curt bol výnimočne talentovaný v príprave bylinných výťažkov a tak začal experimentovať a po rokoch, konkrétne v roku 1934 vynašiel receptúru na nápoj, ktorý si všetci lovci osvojili ako prípitok na začiatku a konci lovu. Nemusíme ísť teda ďaleko za hľadaním pôvodu loga, ktoré je vyobrazené na každej fľaši Jägermeister. Hlava jeleňa má stelesňovať hrdosť a ochranu stáda. Práve jelenia hlava so žiariacim krížom medzi parohami sa zjavil svätému Hubertovi, ktorý je patrónom všetkých lovcov. Časom si emblém, aj fľaša vo svete vydobili rovnakú slávu ako likér.

Za svoju jedinečnú chuť vďačí Jägermeister majstrom destilácie a 445 dreveným sudom z Pfarzelwaldu, v ktorých skoro rok dozrieva, kým nedosiahne potrebnú chuť. Ďalší rok ubehne, kým každá fľaša prejde zárukou najvyššej akosti, ktorú predstavuje 383 kontrol kvality. Až po nich opustí Jägermeister brány pivníc Kräuterkellerei.

V jemne korenistej chuti môžeme nájsť chute citrusov, zázvoru, anízu a prirodzenú horkastú bylinnú arómu.

V roku 2016 prešla fľaša i etiketa zmenou dizajnu, no my vám nezmenenú, unikátnu a charakteristickú chuť Jägermeister prinášame v skvelej cene a rôznych objemoch či darčekových baleniach...Neprestávajte loviť!

 

Informácie o produkte
Značka Jagermeister
EAN 4067700014009
Objem 1 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 35%
Krajina Nemecko
Minimálny odber 1 ks