Pink Pigeon Rum 37,5% 0,70 L

Pink Pigeon Rum 37,5% 0,70 L

na sklade Za nákup získate 21 bodov
38%
Obsah alkoholu
0.7 l
Objem fľaše
21,90€ cena bez DPH 18,25€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: dnes 
  • Doručenie kuriér: zajtra 
  • Doručenie BA EXPRES: dnes 
Popis produktu

Pink Pigeon Rum 37,5% 0,70 L

Vzácny a krásny ružový holub – The Pink Pigeon – je endemitom Maurícia. Je jedným z najvzácnejších vtákov na svete. Jedinečný ochutený rum tejto značky je vyrábaný v historickom liehovare Medine Estate – v najstaršej stále funkčnej pálenici na ostrove. Nachádza sa na západnej strane Maurícia – na rovine medzi horami a Indickým oceánom, neďaleko dediny Bambous.

Vysokokvalitná melasa na výrobu pochádza z miestnej cukrovej trstiny. Na ochutenie sa používa prírodná vanilka voľne rastúca v korunách dažďových pralesov na ostrovoch Réunion a Madagaskar. Jej struky sa zbierajú ručne, ponárajú sa do vriacej vody, následne sa sušia na slnku, triedia a potom dozrievajú osem mesiacov v tesne vrstvených drevených debnách. Nakoniec, akonáhle je vanilka úplne zrelá, je pridaná do rumu na ďalších šesť mesiacov. Pomáha dodať rumu bohatý krémový charakter – ten dáva krémový pocit v ústach.

Kvalita podkladového rumu vytvára štruktúru a textúru chuti, ktorá umožňuje vrstvám vanilky dokonale splynúť. Svieža, mierne korenistá kôra z pomarančov Réunion dáva rumu pikantnú chuť. Jemné lupienky orchideí dodávajú jemnú vôňu kvetinového medu. Kombinácia týchto vynikajúcich prírodných zložiek vytvára charakteristickú chuť. Všetky sa pridávajú jednotlivo, v súlade s receptúrou hlavného liehovarníka Alaina Chatela.

Informácie o produkte
Značka Pink Pigeon
EAN 6091309640015
Objem 0.7 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 38%
Krajina Maurícius
Minimálny odber 1 ks