The Pogues Irish Whiskey 40% 0,70 L

The Pogues Irish Whiskey 40% 0,70 L

Akcia na sklade
40%
Obsah alkoholu
0.7 l
Objem fľaše
16,30€ cena bez DPH 13,58€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: zajtra 
  • Doručenie kuriér: 16.04.2024 
  • Doručenie BA EXPRES: zajtra 
Popis produktu

The Pogues Irish Whiskey 40% 0,70 L

The Pogues tri krát destilovaná írska whiskey je unikátnym destilátom.

„Duch kapely naplnený do fliaš a vytvorený s cieľom šíriť búrlivú radosť“ Známu keltskú punkovú skupinu The Pogues založil v roku 1982 frontman Shane MacGowan. Názov skupiny pochádza z írskej gaelčiny. „Póg mo thín“ znamená v angličtine „Kiss my arse“ a to veru nepotrebuje preklad do slovenčiny. Spolupráca medzi skupinou The Pogues a nezávislou, a hlavne inovatívnou destilériou West Cork Distillers vyústila do vzniku novej The Pogues Irish Whiskey. Ich cieľom bolo vytvoriť novú írsku whiskey, ktorá by bola výnimočne hladká a ľahko sa vychutnávala. Zároveň však mala byť veľmi všestranná, takže by si ju konzumenti mohli vychutnať akokoľvek by chceli- čistú, s ľadom alebo v miešaných nápojoch či cocktailoch. A to sa im veru podarilo.

The Pogues Triple Distilled Irish whiskey je naozajstným unikátom. Suroviny na výrobu tejto blended whiskey pochádzajú z Francúzska a z Írskeho ostrova. Zreje v sudoch z amerického duba, väčšinou pochádzajúcich z produktov spoločnosti Brown Forman.

Má sladkú arómu, ktorá je nasledovaná prílevom karamelu. Chuť je hladká až krémová, obsahuje tóny karamelu a vanilky s nádychom tmavej čokolády, s náznakom ovocnej broskyňovej chute. V závere cítiť horkú čokoládu, fondán a vanilku.

Informácie o produkte
Značka The Pogues
EAN 5011166055709
Objem 0.7 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 40%
Krajina Írsko
Minimálny odber 1 ks