Muja Irish Whiskey 42% 0,50 L

Muja Irish Whiskey 42% 0,50 L

na sklade Za nákup získate 94 bodov
42%
Obsah alkoholu
0.5 l
Objem fľaše
94,90€ cena bez DPH 79,08€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: dnes 
  • Doručenie kuriér: zajtra 
  • Doručenie BA EXPRES: dnes 
Popis produktu

Muja Irish Whiskey 42% 0,50 L

Predstavujeme vám Muja Irish Whiskey, prémiovú zmes s náročným procesom trojnásobnej destilácie a zrenia v dvoch sudoch. Ide o blend single grain a single malt whisky, ktorá trpezlivo dozrieva v ex-bourbon a ex-sherry sudoch, čo spolu vytvára vynikajúci záver. Whiskey je nefiltrovaná a plní sa do fliaš s obsahom 42% alkoholu s objemom 0,5 L. Fľaše sú dodávané v darčekových krabičkách.

Je pozoruhodne jemná, s veľkým charakterom a výraznou vôňou. Je okrúhla a plná na podnebí. V chuti sa objavujú náznaky opečeného ovsa, čerstvého žltého jablka, teplého škoricového korenia a sušených plodov viniča. Záver je bohatý, krémový a jemný, ale komplexný.

Expresia Premium Blend osloví skúsených aj začínajúcich konzumentov whiskey. Je ideálna čistá, s ľadom alebo vo vašom obľúbenom koktaile.

Muja Irish Whiskey pochádza z malého mesta neďaleko Terstu v Taliansku, kde sa zrodila inšpirácia pre dizajn a kde sa whiskey plní do fliaš. Oslavuje imaginárny obraz lineárnych sôch, svetiel, zvukov a tancov týchto živých oblastí, kde sa luxus snúbi so skromnosťou ulice.
Diamant v každej fľaši predstavuje proces tvorby neoceniteľného produktu, ktorý sa zrodil vďaka skúsenostiam Great Northern Distillery, jednej z najznámejších írskych páleníc, ktorá získala za svoje sladové whisky viacero svetových ocenení. V tomto odvetví sú známi kvalitou svojich surovín, najmodernejším liehovarníckym závodom, náročnými procesmi a ľuďmi. Tento liehovar pracuje podľa medzinárodných noriem riadenia kvality ISO 9000 a protokolov Origin Green pre udržateľnosť.

Informácie o produkte
Značka Muja
EAN 8054040680007
Objem 0.5 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 42%
Balenie Kartónik
Krajina Taliansko
Minimálny odber 1 ks