Jägermeister Manifest 38% 1,00 L

Jägermeister Manifest 38% 1,00 L

na sklade Za nákup získate 46 bodov
38%
Obsah alkoholu
1 l
Objem fľaše
46,02€ cena bez DPH 38,35€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: dnes 
  • Doručenie kuriér: zajtra 
  • Doručenie BA EXPRES: dnes 
Popis produktu

Jägermeister Manifest 38% 1,00 L

Jägermeister Manifest je výsledkom jedinečného výrobného procesu, vyše 80 rokov skúseností a majstrovskej zručnosti liehovarníkov a ako taký stelesňuje úplne novú kategóriu prémiového alkoholu.

Jeho sofistikovaná a osobitá chuť je pozvánkou pre všetkých náročných spotrebiteľov, ktorí si radi vychutnajú pohárik prvotriedneho alkoholu. Na začiatku procesu výroby je tá istá zmes 56 starostlivo vybraných bylín a rastlinných prísad z celého sveta, akú používame pri výrobe klasického likéru Jägermeister. No tu podobnosť končí a začína celkom nový príbeh.

Základom likéru Manifest je úplne nový jemný destilát z pšenice. Tento destilát zreje 15 mesiacov v malých vypálených sudoch z dreva nemeckého a amerického duba. Jemná aróma pšenice sa v nich obohatí o charakteristické chuťové tóny sudového zretia. Oproti klasickému Jägermeisteru, ktorý vzniká kombináciou štyroch rozličných bylinných macerátov, je Manifest obohatený o piaty, úplne nový macerát. Ten vzniká extrahovaním novej zmesi prírodných ingrediencií v pšeničnom destiláte. Ich množstvo je 2,5x vyššie než v prípade klasického likéru.

Informácie o produkte
Značka Jagermeister
EAN 4067700019288
Objem 1 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 38%
Krajina Nemecko
Minimálny odber 1 ks