Jack Daniel's Single Barrel 45% 0,70 L

Jack Daniel's Single Barrel 45% 0,70 L

na sklade Za nákup získate 42 bodov
45%
Obsah alkoholu
0.7 l
Objem fľaše
42,55€ cena bez DPH 35,46€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: dnes 
  • Doručenie kuriér: zajtra 
  • Doručenie BA EXPRES: dnes 
Popis produktu

Jack Daniel's Single Barrel 45% 0,70 L

Ako už samotný názov naznačuje, každá fľaša je plnená iba z jedného suda. Rovnaký výrobný proces ako pri Old no7, ale zrenie približne o 2 až 3 roky dlhšie. 2-3 roky si v tomto prípade vyžiadali priam krutú anjelskú daň. Počas tohto zrenia sa totiž zo suda vyparí, zmizne, asi 25% obsahu.

 

Jack Daniels Single Barrel je ideálna pre tých, ktorí obľubujú Tennessee whiskey, ale hľadajú aj niečo iné, s robustnou a zrelou vôňou. V chuti sa neutají americký dub, z ktorého boli vyrobené sudy pre Jack Daniels. Mimochodom každý takýto sud je v destilérke v Lynchburgu určený len na jedno použitie. Na ich kvalite si dávaju extra zaléžať a tak si ich vyrábajú sami. Na každej fľaši sa dočítate, v ktorom sude whiskey dozrievala, kde bol umiestnený (spravidla to bývajú sudy umiestnené vo vyšších pozíciach skladu, kde je vplyv klímy výraznejší ) a aj to, kedy bola fľaša naplnená.

Jack Daniel veril, že "Každý deň, kedy ju (whiskey) robíme, ju spravíme, ako najlepšie dokážeme."  Jack Daniel dokázal prekročiť vlastný tieň, stal sa legendou a to je obzvlášť v Jack Daniels Single Barrel cítiť.

 

Informácie o produkte
Značka Jack Daniel´s
EAN 5099873088654
Objem 0.7 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 45%
Krajina Spojené štáty
Minimálny odber 1 ks