Chateau Minuty M Rosé 13% 0,75 L Limited Edition

Chateau Minuty M Rosé 13% 0,75 L Limited Edition

na ceste Strážiť dostupnosť Za nákup získate 19 bodov
13%
Obsah alkoholu
0.75 l
Objem fľaše
19,90€ cena bez DPH 16,58€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: nie je skladom
  • Doručenie kuriér: nie je skladom
  • Doručenie BA EXPRES: nie je skladom
Tovar je aktuálne vypredaný.
Poslať upozornenie, keď bude výrobok opäť na sklade.
Popis produktu

Chateau Minuty M Rosé 13% 0,75 L Limited Edition

Od roku 2018 s každou novou sezónou-novým plnením rosé, prichádza vinárstvo Minuty s novou limitovanou edíciou cuvée Minuty M. Každý rok sa panstvo spojí s iným umelcom aby vyjadril svoje pocity a pohľad na toto jedinečné víno.

Edíciu Minuty M 2023 vytvorila a oživila kreatívnou interpretáciou Henriette Arcelin – francúzska ilustrátorka a keramička žijúca v Lisabone. Počas svojho pobytu v Minuty sa Henriette inšpirovala históriou a polohou panstva, zasadeného medzi pevninu a more, s úchvatným výhľadom na Golfe de Saint-Tropez. Prostredníctvom prechádzok skúma spojenie medzi viničom a morom a prezentuje objavy, ktoré urobila v srdci tohto slnečného regiónu. Výberom tejto žiarivej žltej farby vzdáva Henriette hold Provensálskemu slnku, ktoré vdychuje hroznu život a charakter. Provensálske slnko je nevyhnutné pre zdravý rast hrozna a nepostrádateľné pre ovocnú chuť vína. Zároveň dodáva ružovým vínam svoj charakteristický nádych.

Minuty M je zmesou odrôd Grenache, Cinsault a Syrah. Vôňa je príťažlivo ovocná, kombinujúca intenzitu a ľahkosť. Mierna sladkosť a chuť kombinuje eleganciu, sviežosť ako aj štýl ružového vína.

Informácie o produkte
Značka Minuty
EAN 3547102222307
Objem 0.75 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 13%
Krajina Francúzsko
Minimálny odber 1 ks