Luc Belaire Luxe Rosé 12,5% 0,75 L

Luc Belaire Luxe Rosé 12,5% 0,75 L

na sklade Za nákup získate 24 bodov
13%
Obsah alkoholu
0.75 l
Objem fľaše
24,90€ cena bez DPH 20,75€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: zajtra 
  • Doručenie kuriér: 01.12.2023 
  • Doručenie BA EXPRES: zajtra 
Popis produktu

Luc Belaire Luxe Rosé 12,5% 0,75 L

Úžasné štýlové víno, ktoré dokonale dopĺňa existujúcu škálu vín Belaire. Belaire Luxe Rosé, vyrobené v ocenenom vinárstve v Provensálsku, je spolu s najpredávanejším klasickým Belaire Rosé, zmesou bobúľ Syrah, Grenache a Cinsault, s vynikajúcou dávkou v dube zrejúceho Syrah.

Vinárstva Luc Belaire v Burgundsku a Provensálsku ležia v srdci dvoch svetovo najrešpektovanejších historických vinárenských regiónov.

Belaire Luxe Rosé symbolizuje všetky kvality, ktoré robia vína Belaire takými obľúbenými: klasická chuť, neskutočná piteľnosťa výrazné, štýlové balenie. Luxe Rosé je výnimočné víno od najmenšej bobuľky hrozna až po celý vzhľad fľaše, šité na mieru tak, aby potešilo ľudí kedykoľvek počas roka.

Sýta ružová farba s arómou čerstvých jahôd a malín. Smotanový a bohatý dotyk s bobuľovým ovocím, miernym nádychom dreva a prekvapujúcou ľahkosťou v ústach. Dlhá a zamatová dochuť. Vďaka krištáľovému sklu vyniká sýta ružová farba vína, ktoré pochádza z trochu odlišných druhov bobúľ, než klasické Belaire Rosé.

Detailne spracované embosované štítky z fľaše Belaire Gold a pútavé metalické ružové nápisy z klasického Belaire Rosé spolu vytvárajú ohromujúcu fľašu.
 

Informácie o produkte
Značka Luc Belaire
Objem 0.75 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 13%
Krajina Francúzsko
Minimálny odber 1 ks