Luc Belaire Luxe 12,5% 0,75 L

Luc Belaire Luxe 12,5% 0,75 L

13%
Obsah alkoholu
0.75 l
Objem fľaše
Ľutujeme ale tento tovar už nie je zaradený v našej ponuke.
Popis produktu

Luc Belaire Luxe 12,5% 0,75 L

Belaire Luxe je jedinečné francúzske víno „Blanc de Blancs“, vyrobené výhradne z ručne zberaných bobúľ Chardonnay, známych pre ich bohatú a delikátnu chuť.

Je vyrobené vinármi piatej a šiestej generácie 120-ročného rodinného vinárstva, ktorého vinárska tradícia ožíva v každej fľaši. Vyrába sa v srdci Burgundska vo Francúzsku – v jednej zo svetovo najuznávanejších a najvzácnejších oblastí vinárstva, ktorá je domovom najlepších svetových Chardonnay.

Belaire Luxe je zmesou špeciálnych liqueur de dosage zo zberu Chardonnay v slávnej burgundskej oblasti Chablis a zreje v burgundských dubových sudoch po dobu šiestich mesiacov. Dotyk jemnej sladkosti je dokonale vyvážený ostrejšou, osviežujúcou ovocnou chuťou a jemnými dlhotrvajúcimi bublinkami. Jemná, ale osviežujúca vôňa grapefruitu, broskýň, marhúľ, zemolezu s náznakom brioche. Bohatá a svieža s vyváženou komplexnosťou.

Veľkolepá snehobiela fľaša s honosným zlatým sieťotlačovým štítkom a zlatou fóliou na hrdle a na vrchu fľaše. Iné značky obaľujú zelené fľaše plastom a používajú papierové štítky – fľaša Belaire Luxe je o krok napred.

Ideálne ako aperitív alebo digestív, pred jedlom alebo po jedle. Belaire Luxe si môžete vychutnať s ľadom a čerstvým ovocím a zvýrazniť tak jeho bohatú a ostrú arómu. Toto víno sa perfektne hodí k dezertom, syrom, k ľahkým alebo ťažším jedlám, od morských plodov až po grilované mäso.

Informácie o produkte
Značka Luc Belaire
Objem 0.75 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 13%
Krajina Francúzsko
Minimálny odber 1 ks